• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse k verzi 1.3

Sindri

Guest
Co že se to na vás už zítra chystá?! Ano, vílí prastaré divy! Jak se vám zamlouvají jejich bonusy? Těšíte se, až si je budete moci postavit?

Samozřejmě ani tato verze spolu ale nepřinese pouze jen jednu novinku... provedeno bylo i několik úprav v úkolech a hlavně je opraveno mnoho otravných chyb!

Čekáme na vaše postřehy k této verzi 1.3!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GoldAngelcz

Velmistr písma
Já se chci zeptat, na wiki u divu "Kvetoucí obchodní cech" je v tabulce u výhod v posledním sloupci hodnota která navyšuje produkci portálu. A je tam 5, 8 a pak zase po 5ti. Ty hodnoty se sčítají? To znamená třeba na 2. úrovni budu mít 13%? Protože kdyby ne, byla by tam asi chyba... Předpokládám že asi nemá být bonus 5%, pak se navýšit na 8% a pak zase klesnout a držet se na 5%. Tak ať víme jak to vlastně je :) Jinak divy jsou zajímavé a vypadají dobře. Ten obří čmelák je fajn :D

Edit: Líbí se mi ta zvětšenina divu, která vypadá jako přístav :) Ta je parádní
 
Naposledy upraveno:

GoldAngelcz

Velmistr písma
Vše najdeš na wiki protokole, jsi tu dost dlouho abys tohle věděl :D

Edit: Navíc jsi přeci na betě a dával si sem (i mně) obrázky. Tak jak to můžeš nevědět? :D
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Díky @GoldAngelcz, ale skutečně se jedná o chybu, dostal jsem špatná data, protože když se podíváš na obrázek nad touto tabulkou, tak tam je Kvetoucí obchodní cech na úrovni 3 a bonus v portálech na 9%. :( Zítra na to mrknu a dám tam data ze hry (z bety), měla by být stejná. :)
 

DeletedUser76

Guest
Super, skvělé ,paráda , tra la la la lá ,
už mi ze hry hrabe, tra la la la lá
a z novinek taky, tra,la la la lá,
jak mám všechno stíhat ,tra la la la lá,
teď si hodím šneka tra la la la lá
pak ty krásné divy tra la la lá
a potom zřejmě smyčku kolem krku abych měla klid :D:D:D

Já jsem spokojená a nadšená , díky ;)
 

DeletedUser34

Guest
no kazdopadne som este nenasiel tie rozmery ani na bete tak len preto sa pítam vseviedouci andeli :D :D :D
 

DeletedUser34

Guest
aspon jedno zistenie akademia kuziel na najvisej urovni ma iný vzhlad ako na nišich zial len ludsku som nasiel elfiu nie
fjshfug.jpg
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
no kazdopadne som este nenasiel tie rozmery ani na bete tak len preto sa pítam vseviedouci andeli :D :D :D

Já to třeba poznal z obrázků :D Respektive odhadl a trefil jsem se. Až pak na wiki jsem viděl konkrétní. Ale jinak věřím že na betě už je lidi určitě mají, takže tam už se to dá poznat lehce podle okolních budov :) Případně pokud je máš alespoň vyzkoumané, tak se dostaneš do meníčka a výběru konkrétního vílího divu a v záložce stavba bys měl ty rozměry. Takže třeba nějak tak :D
 

DeletedUser34

Guest
no prave ze este nemaju pozrel som top 20 a nema ju nikto este
no kedze vo vyskume je celkom na konci za poslednymy 4 vyskumami takze je este dost daleko umna a zial súperi ju este nestavaju tak preto som nevedel ale zial ani na wiki som to nenasiel tam toiš chodim len obcas a dost taško sa tam nieco hladá aspon pre mna :D
 
Nahoru