• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Co dělat po poslední kapitole

Ludi

Veterán
Připadá mi, že vliv úrovně divů na boje není zase tak hrozný. Hraju pokaždé turnaj nad 10K a celou věž bojem, a zatím to jde dobře. Myslím, že přeci jen bojové divy to dotáhnou. I když uvažuju, že časem začnu hrát jako @GorGlin nad 8K v turnaji, ale zatím mám dost divů, které potřebuju ještě vylepšit.

@Semtexx72 Myslím, že se dá čekat, že nová kapitola bude na spotřebu unuria hodně náročná, takže poletí oknem raz dva. Mám oba divy (Věž i Chrám) a spokojenost.
 

Ludi

Veterán
@Lovec Krys - Vím, že je to drahé. Ale je fakt, že málokdy hraju nad 39 provincii, tam už je to masakr. 38 provincií na 6 kol je pro mě únosné. Tedy mluvím o tom, že tak hraju každý týden. Něco jiného je, když někdo hraje na velký výsledek jednou za čas, to se dá snadněji zvládnout. :cool: A kdo hraje 25 provincií týdně, tak je to brnkačka.
 

Marian24

Znalec fóra
Vylepšovať divy na full - ano alebo ne ? Často to čitavam a nazory sa ruznia.
Ja rozhodne levliť divy na full budem z jedneho jednoducheho duvodu.Ti čo hraju Elvenar dlhšie vedia , že divy sa dvihli levlamy viš. INNO ich navyšoval .
Ak sa nemylim , Svatostanek mal kedysi 25 levlov teraz ma 30 a takto sa poposuvali všetky aktualne divy tej doby keď INNO navyšil levly divov .Nazory hračov , že sa to hodne predražuje ....Tak je to pravda , ale na druhej strane poznám hráčov ktorý maju skoro všetky divy na full a mastia turnaj s každotyždenou vyrovnanosťou 10 000 bodov v turnaji a vice. A až raz dojde opeť k posunu levlov divov smerom hore , myslim že budu vo vyhode oproti hračom, ktory prestali fullovať divy. Dohodia si 5 levlov (ak INNO to dvihne zasa o 5 levlov ako kdysi a ne o vic alebo miň ) a budu zasa na full .Takychto 5 levlov može vyjsť na jednom dive aj 11 000 VB (ale to bude určite viac , je to len moj skromny odhad) . Ti ktory tak nerobia budu dvihať o 10 levlov (hrači ktory sa zastavili na 30 levly a full level divu je 35 - priklad ), čo sa im poriadne pretiahne, než to nahaďžu.S pribudujucimi kapitolamy si myslim , že k zvyšeniu levlov na divoch pride už v blizkej dobe. Ale trebars sa možem myliť , ale radšej s tymto budem počitať.Ak k tomu dojde som zvedavy , či aj potom budu hovoriť ža mať levly na full je moc drahe a už nedvihu div ani o jeden level a ostanu zamrznuty na levloch ,ako to maju teď.
Preto sa mi pačia nazory Ludi alebo Gorglina - radšej full levly a ubrať na turnaji na 8 K bodov , ako mať rozostavane divy ne na full.
P.S. ten posun v tych dobach bol na každom dive myslim , že o 5 levlov hore, ak ne , Dinosaury Elvenaru ma určite opravia :D
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
@Marian24
Pokud já se nemýlím, tak divy začali na max lvl10.
A postupně to rostlo a rostlo.
První div který se zasekl je klášter, jeslti bude ješět nějaké navyšování nebo jestli bude některý div prohlášen za příliš drsný se ukáže.
Těch co pokračují jen na půl je kopa.
Já jedu naplno, mám divy na lvl 28 a zvedám na 29.
některé zaostávají, některé už jsou hotové, ale tak nějak v průměru to platí.
A nemám problém klikat věž až nahoru a odehrát turnaj na 30 provincií každý týden.
Je možné, že to komplikuje klikací šílenství na poslední provincii, ale to se já asi nikdy nedozvím, páč mě to nezajímá.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
@GorGlin Mám skutečně problém, čemu dříve se věnovat. Zatím to vyhrálo unurium a ostatní ubývající surky. U všech chci ubývání stlačit nejméně na 4%. To mi vystačí na dlouho, páč stejně ještě nemám postavené místo odpočinku.
 

GorGlin

Veterán
Semeno s urinou je teď asi hodně aktuální.
Je možné že v příští rase dají do tržiště další surovinu a tak si velké ztráty nebudeme moct dovolit.
Uvidíme co si na nás vymysli
 

Schoenfeld

Znalec fóra
No právě. Nevíme vůbec nic.
A nenaznačí.
Asi dle Cimrmana nesmějí nic naznačit.
Tak se holt budeme připravovat na všechno.
I na příchod Godota.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Proboha, jaké? Něco mi uniklo?
Jediný náznak, co tu zatím byl, byla absence jakéhokoli náznaku.
...
Taky zase nejsem vševědoucí, že?
@GorGlin Jaké náznaky?
 

Lovec Krys

Legenda
@Schoenfeld Viz můj odkaz na beta forum, tedy jestli umíš anglicky anebo to hodíš přes překladač. Psát to tu nebudu, jelikož se jedná o věci, které ještě nejsou nasazeny na betě. Ale příprava divů je věc, která zabere dost času (a po nasazení na betu už bude pozdě na pořádné vylepšování příslušných divů), tak alespoň takhle přes doporučení a odkazy.
 

Boobika

Pokročilý žák
auu to jeuplne nebezpecny cteni :D no soumracna vez a hostinec na seminka je.. odpocinkove misto taky.. takze "pro jistotu" dotahnout valoriany a chram.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
@Semtexx72 Moc z toho moudrý nejsem. Ale možná, že alespoň víme, co se bude vedle semen a unuria produkovat dále v tržnici:
1679556537622.png

Takže úkol zní: Rozpad všeho, co se rozpadá, dostat alepoň na 4%. Lépe ještě méně.
 

GorGlin

Veterán
To určitě pomůže, ale taky by si každý měl spočítat že dokáže vyrobit o dost víc než kolik spotřebuje výroba.
Z minulých Kapitol se dá usuzovat, že semeno i urinu budeme utrácet po statisících.
A já bych byl velmi překvapen kdyby každé vypnutí produkce té jejich novinky nepřineslo řadu komplikací.
 

Ludi

Veterán
Bude také zajímavé, na čem bude výroba nové suroviny záviset. Teď jsou semínka od dokončených provincií + počtu lv. divů, unurium od požadované kultury + lidí. Takže od čeho se může odvozovat ta nová surovina? Uvidíme :cool:
 

Schoenfeld

Znalec fóra
21. kapitola - pořád nic.
Tak jiné téma.
Je lépe vynakládat manty na paneláky, vercajkovny, nebo na shora povolené rozšíření území?
 
Nahoru