• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Co dělat po poslední kapitole

Schoenfeld

Znalec fóra
Milí zlatí spoluhráči,

jako už celá řada z vás jsem narazil na to, co dělat, když jsem ukončil aktuálně poslední kapitolu.
Cpát diskusi do poslední kapitoly, která má sloužit především našim následovníkům, mi připadá nefér. Tady se můžeme vykecat do sytosti a nikomu to nemusí vadit.
Co vy na to?
 
Poslední kapitola nebyl až takový problém. Větším je, že mi téměř došly divy, které bych chtěl vylepšovat... to je mnohem větší ztráta motivace, protože na získávání VB stojí podstatna cast hry
 

Ludi

Veterán
I po těch letech hry mám pořád hodně divů, které ještě budu dlouho vylepšovat. A to hraju slušný turnaj - s průměrem kolem 10K a spolek hraje pravidelně 19 beden. Takže o zábavu postaráno. Turnaj a Věž, pak eventy, ve hře je pořád něco.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Třeba event. Tenhle pro mne moc není. Kdyby tam byl nějaký ten rejnok, chatrč, jezírko, měsíční továrna - juch!
Takhle mám už 3604 mezků a čekám na konec, kdy spustím protimlžní tsunami a je mi fuk, co za to dostanu. Ale to tsunami a postup ligou bude fajn.
Asi ze zoufalství zkusím něco s Kotlíkem, na který jsem poněkud zanevřel.
 

hrac552

Znalec fóra
Po ukončení poslední kapitoly se otvírá takřka nový svět možností a je třeba to vzít jako výzvu. Konečně prázdniny, kdy je víc prostoru na Věž, Události, Turnaj, DS a vše další, co je popsáno v předchozích příspěvcích. Stačí si říct, že začíná "nová kapitola hraní" bez nové kapitoly. (Vzdáleně to připomíná ukončení pracovní kariéry a odchod do důchodu ;) , kdy máš konečně čas na vlastní zájmy - pokud ještě slouží zdraví :cool: a proto jsem na začátku psal o prázdninách, které "znají" i ti mladší hráči.)
Hra se za posledních 5 let výrazně posunula dopředu. Teď mě napadá jedna věc, která by se ale mohla zlepšit a sice urychlit hraní trurnajů na PC. Je to časově zdlouhavé oproti hře na mobilu a i tam to není žádná sláva. Turnaje jsou pro mne a nejen pro mne, jak píší spoluhráči, povinností ... a to hraji celý turnaj naráz a jen na 20 provincií. Co tak např. přidat funkci, aby se dal odehrát zvolený počet provincií naráz. Třeba někoho napadne lepší řešení.
 

Boobika

Pokročilý žák
presne vcera jsem si na chatu stezoval na to same. hodinu jsem prokliakval vsechny trunajove souboje a vez. kdyby aspon jedna provincie sla spojit do jedne velke epicke bitvy :D hned by (v mem pripade "jen" 25 lokaci) namisto 150 souboju bylo 25.. proste obrovska uleva od streotypniho 150x(kliklikklikklikklik automaticky souboj)
 

Lovec Krys

Legenda
Tohle už nám spojili při poslední úpravě turnajů.
Nějak si nedovedu představit, že by nám ještě sloučili všech 6 kol turnajů do jednoho. Teda představit si to dokážu i s důsledky jako zbourání Časového skoku a odteleportování Polárního medvěda do inventáře, obě budovy by se staly nadbytečnými.
 

Boobika

Pokročilý žák
jo to pamatuju, to bylo jeste vetsi sadomaso..
( takze 3 mouchy ;) ) bitva 6 armad by klidne mohla byt jen za podminky 100% snizeni mezicasu tj skok+medved
Priapdne aspon moznost automaticke volby posledni armady.. cokoliv co tu hodinu "zabavneho klikani" zkrati aspon na pulku :)
 

Marian24

Znalec fóra
Ahoj Schoenfeld , ja si tu pauzu hoooooodne užívam (je to po rokoch moja prvá) .Vylepšujem divy čo sa dá a snažim sa pilovať a zvyšovať si svoju laťku v turnaji.Ciel mam stabilne robiť 10 000 a viac bodov. Ide o naberanie VB , run atd do mojich divu a menenie v retezi.
Nedal som to ani 4x po sebe .:D:D:D:D:D: Takže mam pre Teba radu - ak Ti pride , že stagnuješ skus robiť pravidelne 10 000 bodov v turnaji s full veži a moj nazor je , že je to ďaleko težši než prechadzanie kapitolamy Elvenaru . Skus 5x po sebe bez pauz turnaj 10 000 a viac bodov a povieš mi , či chyba akce :D:D:D:D. pozeral som na Tvoj bodovy priemer v Elvenstatu - maš čo robiť . :D:D:D:D

Ta ikona nesplnenych ukolov ma nežere vubec :D:D:D, ale moje nevylepšene divy na full ma žeru fest :D:D:D preto ta cesta turnaja a naberania VB
 

GorGlin

Veterán
Divy turnaj potřebují jako sůl.
Body, runy, střepy,
Já jsem klikal 10k bodů dlouho, už dělám jen 8k, protože mě to neba.
Ale u nás v cechu jsou lidi co dělají i víc.
Nezvládám boje střet po střetu, to bych u toho zešedivěl, používám automat, takže vlastně jde jen o to vyrobit dost jednotek.
Pamatuji starý bojový systém to byla jiná.
Člověk přemýšlel, koukal jak využít teren.
Teď, když můžeš vyfasoval po jedné jednotce od každého typu je to jen o podpoře kterou v daný okamžik pouzijes.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
@Waso od 4. června 2020.
@Boobika nezaložím. Tohle budu jen tak lehce šolíchat. Zkusím jinou výzvu. Nebo ještě uvidím.
@hrac552 + @Marian24 pro mobil určitě, pro PC se to asi moc nehodí. Kromě fanfaronství (párkrát přes 8000) zůstávám na 21 stanech v Turnaji. Přes 21 stanů začíná exponenciálně vzrůstat požadavek na vojsko (včetně ztrát), takže se to za tu námahu nevyplatí. Věž až nahoru hraju pouze bojem v pohodě od čarodraků, a kromě několika sestav, které mi občas pijou krev, mi to nijak nevadí.
 

GorGlin

Veterán
@Schoenfeld
Ty máš před sebou velký projekt když přijmeš výzvu.
Tvůj bleskový průchod kapitolami dost postihl tvoje divy.
To je samo o sobě nízký bonus z divů a tím dotčená produkce semene.
Nízká použitá kultura a populace zase ovlivnuje urinu.
Ty máš toho dost na práci.
 

Semtexx72

Znalec fóra
Ve mezičase si můžeš pořádně zvednout Chrám a Věž na unurium.
přemýšlím nad tím a přiznám se, že nevím proč. Unuria mám skladem 1,9 mega, je to málo? Nevím co s ním, Chrám mám jen na 8. levelu, Věž na unurium jsem dosud nepostavil vůbec. Nic mně k tomu nenutí. Možná tuto hru správně nechápu, resp. ji asi nechápu způsobem, jako ji chápou ostatní hráči na konci výzkumu. S růstem levelů divů stoupají nároky na bitvy vojska obecně (platí pořád tato premisa?). Proto se ani nesnažím mít kdejaký div na max, snahou je udržet to na nějaké "rozumné" úrovni. Na 35. lvl. nemám žádný, pár jich skončilo na 30. - 31. lvl. (Propast a Horské sídlo, neboť po 31. levelu už nepřidávají žádné obyvatelstvo) a ostatní jsou porůznu. Leveluji teď především to, co má vliv na boj (armádu).
 
Nahoru