• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Duplikát Co by se nám líbilo

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1109
  • Vytvořeno

Chtěli by jste tyto změny?


  • Celkový počet hlasujících
    6
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser1109

Guest
Zdravím tvůrce hry! Jak se zdá hra byla vymyšlena dobře ale přesto některé prvky stále chybí jako například nějaký signalizátor hráčů kteří jsou On line nebo třeba fórum společenství přímo ve hře . komunikace přes zprávy je sice fajn ale je dosti nepřehledná. není zde možnost různých grafických úprav např použití BB codu. a pod. Myslíte že by se toto mohlo v budoucnu změnit? Určitě by tyto změny uvítalo desítky hráčů. Děkuji za odpověď. Zippus
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
To kdo je online zjistíš pomocí "příkazu" /who , který napíšeš do chatu. Vypíše ti to počet online hráčů a stejně tak jejich jména. Co se týče fóra, je tu několik nápadů, kde to někdo navrhoval nebo který se týkaly právě toho. Viz třeba zde. Příště zkus prvně hledat, jestli tu tvojí myšlenku nebo nápad už někdo nesepsal před tebou...
 

DeletedUser1109

Guest
Díky za reakci hledal jsem a taky našel ale protože se nic neděje tak jsem se rozhodl zkusit to znova nic za to nedám a doporučil mi to i support ještě bych chtěl poděkovat za typ na chat a poprosit o hlas v anketě. Díky za podporu.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Tak lepší je rozjet starší debatu, kde už nějaké reakce a nápady/připomínky jsou. Ať je na čem stavět :) Věřím že duplicitní téma ti support nedoporučil :) Ale tak stane se. Hlas jsem už dal
 
Nahoru