• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Duplikát Chyba 502

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Silwen

Guest
Už třetí den mi hra prokazuje občasnou vysokou odezvu. Hlavně při zadávání výroby, kdy musím čekat několik vteřin, než se výroba spustí, ale i při načítání mapy.
Latence se postupně po dalších klikání zvyšuje až do úplného záseku a pak po refreši do hodí hlášku Relace ukončena, chyba 502.
Tak to shodím úplně, spustím a zase to nějakou dobu jeden bez problémů.
Zvláštní je, že manžel, který to hraje hned vedle na kompu má jenom občas tu zvýšenou odezvu, ale ještě mu to nezamrzlo. Tak je možný, že je to někde u mně, ale všechno ostatní na netu mi jeden v poho.
 

Silwen

Guest
Ach tak, tak já jsem nepředpokládala, že chyba s jiných číslem s tím bude mít něco společného, tak jsem to ani nečetla. Tak pardon :)
 

Ethariel

Guest
V poho ... taky jsem měl původně jinou chybu ale po přečtení toho příspěvku jsem zjistil, že tam lidi píšou i ostatní errory :)
 

Deleted User - 42211

Guest
Tak mně se tu nově teď ukázala 502 když jsem začala bojovat, chci nějakou další novou ještě do sbírky! :D
2mLz.jpg
 

Ethariel

Guest
Bad Gateway hmm hmm ... kdopak ji co asi provedl že se stala z Dobré Brány, Zlá Brána. Asi ji zapomínali namazat. Když se namažu já jsem dobrý jak med :D

Aaaaa 502 se vrátila v plné parádě :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Moc nás nepříjemnosti způsobené touto chybou mrzí! Zároveň budeme rádi, pokud budete pokračovat v diskuzi v tomto tématu.

Co se týká opravy problému, tak celý den jsme spolupracovali s techniky, kterým se podařilo najít pravděpodobného původce problému. Bohužel jeho odstranění nebude jednoduché, proto bychom se měli dočkat opravy až zítra.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru