• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno 404 not found

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ještě jednou se za způsobené problémy moc omlouváme, velmi nás to mrzí!

Ačkoliv je neděle odpoledne, tým našich techniků byl zalarmován a teď se snaží co nejrychleji najít, co chybu způsobuje. Během dneška nebo zítřka by měla být chyba opravena. Prosíme vás o trpělivost!
 

Ethariel

Guest
Nová chyba :D error 502 :D počas souboje.
502 error.jpg
 

DeletedUser312

Guest
no jedna technická... co sem si tu tak nějak všiml hodně z vás má problémy... ať už stejný jako já nebo jiný ... proč sem ta problémy nikdo z vás nepopíše ? to čekáte na co ?
 

Sheila7

Guest
Právě mi nahlásil člen spolku,že ráno nechal prozkoumávat provincii která měla být za hodinu hotová a že do ted v ní stále nemůže bojovat jelikož je furt šedivá. A to je štastný člen z 24 kterýmu se povedlo navázat semnou v chatu konverzaci.
 

DeletedUser312

Guest
tohle sem už vyřešil.... založil sem nám skypechat.... ať si s chatem ve hře dělaj co chtěj... nebaví mě po každým příspěvku refrešovat hru.... chyba chatu je tu nahlášená už deset let a do teď je označená jako nepotvrzená... že to nikomu nejde se asi nepovažuje za potvrzení....
 

Ethariel

Guest
Doporučuji spíše TeamSpeak Raduzz. Nižší požadavky a svůj účel plní.
 

DeletedUser312

Guest
na skypu už jedem od dob travianu to je asi devět let.... asi se to bude blbě menit :-D a na mobilu myslím teamspeak nefachá... pokud se teda nemejlím....

nemluvě o om že to skype bych stejně musel mít zapnutý :-D tzn efekt nula :-D
 

Ethariel

Guest
Nikdy jsem to na tabletech/mobilech nezkoušel. Taky jsem spíš "skajpovej" ale jelikož teď hraji na kalkulačce, tak je pro mé TS přijatelnější.
 

DeletedUser312

Guest
a zkoušel si někdy donutit 420 kontaktů aby si nainstalovalo jinej program na komunikaci ? :-D mě trvalo čtyři neděle donutit přítelkyni nainstalovat watsapp :-D při představě jak dlouho bych musel ty ostatní přemlouvat se raději budu držet skypa :-D
 

Ethariel

Guest
No já jich mám jen asi 150-200 (nevím přesně), ale asi jen třetina je pořád aktivních. A TeamSpeak beru jako dočasnou komunikaci u hraní her. Když chci kecat, tak kecám na Skype :)
 

Sheila7

Guest
V tom má Raduzz pravdu...já osobně jsem na tyto věci taky antitalent takže se jich raději straním,protože vím že to stejně nedokážu nainstalovat či co...a omlouvám se že budu bombardovat chybama zase,ale další je na světe....Dám výrobu prachu na 3 hodiny....po hodině kouknu a je tam 2.45 min. Tak se odhlásím a hned přihlásím a výroba je hotová. Zázraky se dějí!!! :D
 

Sheila7

Guest
:D Noo budu u toho sedět jak tydýtek a večer se odhlásím ráno přihlásím a budu mít bobek :D Dneska opravdu vůbec nemám šajn o tom zda jsem od rána něco vůbec udělala jelikož nejdřív to tam je a za 10 minut tam nic není nebo naopak... :cool: Myslím,že pro dnešek to vzdávám :D..Chyby na hře se mění..jednou nejde todle a pak když to jde tak zase nefunguje něco jiného. Snad to brzy bude fungovat ;)
 

DeletedUser34

Guest
hlasim robnaku chybu akurat ze som skoro kvoli tomu prisiel o 2 runy
lebo finišoval boj o runy v dive a chyba viskakovala zakzdym ked som sa nalohoval do hry a nedalo sa prispiet body do divu nastastie som to potom stihol ale tesne
 

DeletedUser312

Guest
Hoj tak hláška se mě zatím žádná neukázala ale u pacičkování z mapy to stihlo už zamrznout.... nechtělo mě to pustit do města....
 

DeletedUser312

Guest
Dík za info ;-) snad to už pojede :)
každopádně nevím jak teď ale večer stále zamrzal chat ....
 
Nahoru