• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno 404 not found

DeletedUser312

Guest
Hoj
trošku sem si válčil a hra mě dost blbla.... udělal sem tah a chvilku se nic nedělo než akce proběhla to asi deset tahů a pak mě to spadlo celý a ukázalo se tohle
Screenshot_29.png

po návratu do hry se ukázala klasická hláška s pokračováním souboje dal sem tedy zas pokračovat v souboji a zas se objevila tahle hláška až na druhý pokus šlo v bitvě pokačovat

Verze hry: Verze hry: 0.31.2735-v0.31.1-(master) (2015-12-17 10:42)
Prohlížeč a jeho verze: ___Chrome 47.0.2526.111 m
Verze Flash Playeru: ___ 20,0,0,267
Operační systém: ___WIN10
Aktivovaná hardwarová akcelerace: ano
 

DeletedUser312

Guest
zdá se že soudruzi z NDR se asi v neděli nudí a hrají si se serverem.....
přišla mě pošta zprávu sem přečetl odpověděl na ni a vrátil se zpátky do města pak jsem si chtěl otevřít moji alianci a vyskočilo na mě tohle....
Screenshot_30.png
 

DeletedUser312

Guest
a už dost.... všeho moc škodí..... zamrzl mě chat tak jsem restartoval hru a už mě to do ní ani nepustilo.... zas ta první hláška 404 .....
 

DeletedUser312

Guest
a dost.... vyskočilo mě hlášení tak sem se na ně chtěl podívat kliknu na ně a zas je tam chyba 405

vymazal sem sušenky cache a nesmysly z flaškovýho playeru ... uvidíme
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser876

Guest
Taktez se pridavam, za posledni hodinu jsem to "Objevila se chyba (404 - Not found)" mel snad osmkrat :((
 

Vlnik

Guest
Takové hezké překvapení po ránu...Ale zatím to na mě vyskočilo jen jednou, když jsem přišel, uvidíme, jak se to bude vyvíjet. Před pár dny zase nešlo tribal wars 2, Inno má prostě blbej tejden :D
 

DeletedUser312

Guest
ještě dodej že už tě to zas vyhodilo z chatu.... nevidím tě na něm....
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Některým hráčům to dělalo už včera. Před chvílí mě to taky koplo a chat je divokej už od včera večer (alespoň u mě - u jiných už déle). Iritující to trochu je, to je pravda :) Celkově se jsem postřehl za poslední dva dny posekávání a zamrzání. Nejspíš si někdo hraje a něco upravuje :D Včetně našich nervů :D
 

Sheila7

Guest
Noo tak to je pěkně poramtaný! Nakonec když už mě to do hry pustí a já posbírám zboží a tak...Tak se mi to nepřičte. Doufám,že se to přičte až bude hra fungovat.
 

Deleted User - 42211

Guest
A já se k vám nyní přidávám po tom, co se to už 30 minut snažím rozjet a bez jakéhokoliv výsledku, ta hra prostě chce, ať se učím a nehraju ji! :D

U mě nastal problém v kasárnách při výcviku, zatmavila se obrazovka a nešlo na nic kliknout
YmTA.jpg


A potom se objevila známá chybka :D
92KUl.jpg
 

Sheila7

Guest
A já se k vám nyní přidávám po tom, co se to už 30 minut snažím rozjet a bez jakéhokoliv výsledku, ta hra prostě chce, ať se učím a nehraju ji! :D

U mě nastal problém v kasárnách při výcviku, zatmavila se obrazovka a nešlo na nic kliknout
YmTA.jpg


A potom se objevila známá chybka :D
92KUl.jpg
Nedělá to jen na kasárnách,ale třeba taky při výrobě..už se mi to stalo x krát.A přesně jak je na obrázku pak mě to nemilosrdně vykopne...
 

DeletedUser180

Guest
Neděje se to jen nějak ojediněle.
Hra je zpomalená, seká se, trvá dloho přechod mezi záložkami. Na trhu se nedá nic pořádně trhovat protože něco potvrdím a čekám až se to nějak systém rozhodne uznat.
Zadávání výroby je otázka náhody - třeba 4 dílny mi odmítají vůbec něco vyrábět a v manufakturách zadám výrobu na 3 hodiny, za chvilku se podívám a vysí tam "zzzz" a nic se nevyrábí, nebo je tam výroba na 2 dny (kterou bych určitě nezadal ani pod vlivem)
Vybýrání kladívek z dílen je taky o trpělivosti, protože odklikám a čekám třeba 20 vteřin než se to projeví.

Jen aby bylo jasno, to není nadávání ale upozornění na pár chybyček (patřím k těm lidem kteří chápou že on-line v reálném čase, prostě nebude nikdy 100% v pořádku)
 

Ethariel

Guest
Tak se přidávám k 405 klubu :D Stalo se to po pokusu přemístit 2 budovy. Jednu jsem přemístil a chtěl jsem na její místo dát jinou ale na volné ploše mi to ukazovalo že nemůžu. Tak jsem se odhlásil. Pokusil přihlásit a tehdy mi naskočila ta chyba.
405 error.jpg
 
Nahoru