• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno chat a herní upozornování

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2939
  • Vytvořeno

DeletedUser2939

Guest
nick: RakosnicekCZ

Verze hry:v1.31.4-(be815a1db) (2017-06-09 10:09)
Prohlížeč a jeho verze:Verze 59.0.3071.86 (Oficiální sestavení) (64bitový) Chrome
Verze Flash Playeru:26.0.0.123
Operační systém:win7 ultimate 64
Rozlišení obrazovky:1440x900
Herní svět:Winyandor

Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: 5

Detailní popis chyby: OD včerejší aktualizace, se nepřipojím k chatu. a dále se mi neukazují upozornění u zpráv a u zvonečku. ta se zobrazí až po opětovném načtení stránky.

provedené kroky k odstranění: Cache a spol mazáno, jiný prohlížeč(opera,IE,Safari), několik verzí flash playeru, Reinstal prohlížeče i flash playeru ,

Kroky, které vedou k chybě (pro opravu chyby velmi nutná informace!):
1.spuštění hry

Screen (obrázek) chyby:
fhurw9


http://prntscr.com/fhurw9
 

DeletedUser3071

Guest
Ahoj, pokud nepomohlo promazání kontaktuj prosím herní podporu. Návod jak na to nalezneš zde:
 

DeletedUser2939

Guest
to už jsem udělal, klasické rady. dokonce sem přeinstaloval PC a stejně to nejde.

Nevím jak je tu chat přesně udělaný, ale nemohlo to být v připojení? třeba nějaké nepovolené porty??
 

Darkness2613

Guest
Verze hry:v1.31.4-(be815a1db) (2017-06-09 10:09)
Prohlížeč a jeho verze: Verze 59.0.3071.86 (Oficiální sestavení) (64bitový) Chrome
Verze Flash Playeru:26.0.0.123
Operační systém: Win10

Herní svět: Winyandor - herní jméno: Darkness2613

Detailní popis chyby: Od aktualizace, mám já i část našeho společenství problém s připojením k chatu. Chybu hlásí více hráčů, připojení k chatu se někdy podaří, někdy ne. Výše jsou specifikace mého PC, nicméně problém bude na všech možných nastaveních, neboť od pátku se opakovaně chyba projevuje u části hráčů našeho společenství Happy cech.

Provedené kroky k odstranění: Prozatím žádné, neboť chyba je hlášena napříč různými systémy.

Kroky, které vedou k chybě (pro opravu chyby velmi nutná informace!):
Spuštění hry - nenačtení

Doplnění: Zkoušela jsem to i přes Mozzilu a chat se také nepřipojuje.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Darkness2613

Guest
Ruším chybové hlášení, šla jsem cestou otevření portu 8080 a 843 a chat se okamžitě zprovoznil ;). Děkuji za nápad :).
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Moc nás to mrzí, bohužel v tuto chvíli vám můžeme doporučit jen to, abyste si zkontrolovali, jestli nemáte blokované porty 843 a 8080.

Pokud je blokované nemáte, prosíme vás trpělivost! Naši technici se intenzivně snaží přijít na to, co tento problém způsobuje. Za způsobené nepříjemnosti se velmi omlouváme!
 

DeletedUser2939

Guest
Dobrý den dnes jsem si koupil za 50kč diamanty, obnovil jsem stránku a Chat najednou funguje :oops: tak, že si dobijte kredit :rolleyes::D
 

DeletedUser990

Guest
Včera jsem hledala, kde je příčina. No, v práci mi to běží, doma mi to běželo a včera už ne... tak netuším. Kontrolu portů se mi nějak nedaří udělat, nevím jak.
 

DeletedUser1278

Guest
dokoupení kreditu mi nezabírá, chat mi nefunguje již od začátku září :( tech. podpora bohužel neporadila, krom rady o portech - nicméně přes různé rady uživatelů se mi nedaří to zjistit, příp odblokovat
máte někdo nějaký blbuvzdorný návod,
 

DeletedUser4336

Guest
Můžu se zeptat jak se to projevuje, že nejde ve hře chat? Mě se stává, že nejde vůbec nikam do polí psát, najednou to jde, a když to potřebuju, tak zase ne. Možná jsem blb já, ale je na to nějaký trik?
 

DeletedUser1278

Guest
píše mi to hlášku
Nepodařilo se připojit k chatu.

Dle rad podpory jsem promazala a aktualizovala vše potřebné, ale prověřit porty - nevím, jak na to :oops:

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4336

Guest
Jarkab1 >> Aha, tak to máme každý jiný problém, mě to nic nepíše, jen někdy jde a někdy nejde do polí psát. Tak s těmi porty ti neporadím, protože přes příkazovou řádku ve Win 7 Pro 64 bit mi to píše, že potřebuju zvýšená práva, a program co jsem si stáhl (CurrPorts), který má vypsat otevřené komunikace a patřičné porty mi výše uvedené porty nevypisuje, přitom je tam jinak otevřených dvacettisíc jiných věcí. Z důvodu, že mě to ale zase až tak netrápí, protože v portech chyba u mě nebude, tak nebudu ani zjisťovat, proč jsem nesvéprávný, abych zjistil o portech víc.
 
Nahoru