• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Budova nebo div produkující krmení

Mescal

Znalec fóra
[Shrnutí] – Navrhuji vytvořit trvalou* budovu s produkcí krmení.
[Podrobnosti] - Navrhuji vytvořit novou trvalou* budovu nebo prastarý div, případně modifikovat či doplnit produkci stávajícího prastarého divu tak, aby budova produkovala krmení.
[Důvody] - V současnosti není produkce nijak zajištěna a v řemeslné výrobě Akademie kouzel podléhá produkce tohoto produktu náhodě.
[Dopad na jiné herní prvky] - Krmení by bylo dostupnější všem hráčům a hlavně by měl každý, kdo by vlastnil budovu produkující krmení jistotu, že v daném čase získá z budovy požadované krmení.

Diskuze, z které jsem vycházel při tvorbě tohoto návrhu je ve vlákně Akademie kouzel.

edit: * - doplněno dle návrhu Ludi
 
Naposledy upraveno:

Ludi

Veterán
Skvělý návrh. Jen bych dodala TRVALOU budovu. Nyní bude v eventu kulturka na krmení, která má krátké trvání, což je sice lepší než nic, ale chtělo by to něco stabilnějšího.
 

Lovec Krys

Legenda
+1
Ideální je evo budova nebo set. V případě divu to bude rezervováno pro hráče velmi vysokých kapitol (zcela určitě to nedají do žádného stávajícího divu, ale do nového).
 

kodi

Pokročilý žák
Super nápad Mescal konečně snad budou moje prosby vyslyšeny a někdo se zamyslí že toho krmení je po čertech málo :(
 

Danber7777

Pokročilý žák
za mne 100%souhlas také se mi krmení nedostává v takové míře kolik bych potřeboval,ale jelikož se jedná o krmení čili vzácnou věc dal bych ho do rostoucí budovy z eventy nebo setu at to zas není tak jednoduché tuto budovu získat
 

Mescal

Znalec fóra
Super nápad Mescal konečně snad budou moje prosby vyslyšeny a někdo se zamyslí že toho krmení je po čertech málo :(
Víš @kodi , nechci, aby to co teď napíšu, znělo jako pruzení, ale mě to napsání návrhu, trvalo cca 2 nebo 3 minuty.

Ty ve vláknu Akademie kouzel , které je mimo jiné špatně umístěné, poukazuješ na nedostatek krmení 3 týdny, jsi z toho nešťastný, řešíš, že "...hra pozbývá smysl...". Ale na druhou stranu nejsi schopen napsat zde fóru návrh na novou budovu?
Vím, že to je možná zbytečná práce (psát návrh na novou budovu), nikdo dopředu neví, jestli návrh bude předán do Inna a vůbec nikdo neví, jestli Inno návrh zapracuje do hry a jestli ano, kdy jej zapracuje, ale bez toho aniž by se to zkusilo, se nic nestane.

Omlouvám se, ale poslední dobou mám pocit, že na fóru probíhá diskuze tak maximálně v herním koutku a všichni jen pasivně čekají na... až se něco stane.
 

kodi

Pokročilý žák
JJ Mescal - to byl jen zoufali pokus na radu z podpory. Jsem jen kolemjdoucí takže nevím kde a jak, ale snaha, že to někoho jako si Ty zaujme a ten to rozjede ať už v jiném duchů ale ve stejné smyslu byl záměr a za to dík
 

indian068

Znalec fóra
Omlouvám se, ale poslední dobou mám pocit, že na fóru probíhá diskuze tak maximálně v herním koutku a všichni jen pasivně čekají na... až se něco stane.
Někdo jen vyckava jiní po x letech hraní pod INO už maj své skusenosti,tak si hru přizpůsobí dle svého,každopádně každý dobrý nápad podporim
 

Mescal

Znalec fóra
@Lovec Krys ve hře jsou prastaré divy, dostupné i hráčům na nízkých úrovních, které mi přijdou zcela nepoužitelné nebo málo využívané:
  • Knihovna tajemství (IV. kapitola)
  • Trůny vznešených lidí (V. kapitola)
  • Enarovo velvyslanectví (kapitola Lesních elfů)
 

Lovec Krys

Legenda
@Mescal Já jen, že je tak 99% možnost, že jestli by se efekt přidal do divu, tak to bude do divu nového, tedy kapitola 20+. Zatímco evo budova je dostupná komukoliv, kdo je schopen projet událost až do konce.
 

Ludi

Veterán
@Lovec Krys - souhlas, nevěřím, že by se měnily divy do minulosti. I když Enar by si aktualizaci zasloužil. Je to krásná budova, ale na to jak je velká, tak produkce na nic.
Byla bych pro evo budovu. Nejlépe s přehazováním možností výroby, jako mají Triumf přílivu a Ozvěny. Set je vždy moc náročný na místo, kvalitní evo budova se vždycky někam vmáčkne.
 

kodi

Pokročilý žák
Zdar bando, tak co myslíte pohne se to někam nebo to půjde k zapomnění. Tak se mi zdá že když si tady stěžuji tak to v akademií začne dávat krmení a ejhle už zase tři dny nic :(
 

Mescal

Znalec fóra
To je těžké, návrh okomentovalo pouhých 8 hráčů a 13 hráčů tento návrh podpořilo, dle mého názoru pozoruhodně málo, na to, že nedostatek krmiva všechny trápí resp. jak napsala @luterina různých zvířecích budov přibývá, na rozdíl od možnosti získat krmení (pouze v Řemeslné výrobě v Akademii a to ještě formou náhody).

Když nebude tlak a zájem hráčů o a na hru, těžko se divit, když Inno budu úměrně málo přihlížet k těmto potřebám a návrhům hráčů. :-(
 

Karate

Pokročilý žák
taky mám nedostatek krmiva a co vím tak i jiní hráči v obou světech trpí nedostatkem krmení ani jeden hráč nenapsal že by měl dostatek natož přebytek používám doušky dokud mám a stejně krmení padne tak po desáté rotaci to je žalostně málo na to kolik je budov
 

Ludi

Veterán
Teď je v eventu malá budova, která dává krmení cca po 2 dnech, ale budova je časově omezena na 10 dní. No, lepší než drátem do oka, ale alespoň naděje, že třeba časem bude něco trvalejšího.
 
Nahoru