• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

anketa Elf - Ľudia

počet elfov a ľudí na fóre prosím kliknite za ktorú postavu hráte

  • Elf

  • Človek


Výsledky se zobrazí až po hlasování.

DeletedUser34

Guest
no tu je anketa každý kto má záujem klikne v nej či je elf alebo človek
nech vieme koľko elfov a ľudí tu máme :))
 

Carmen

Guest
smajlici-gify-11.gif
smajlici-gify-70.gif
 

Galin

Guest
U toho smailíka "Ďekuji" se dá editovat ten nápis? Ten hopsající je opravdu skvělý
 

DeletedUser34

Guest
neviete ako sa dá spraviť táto anketa ako odkaz alebo podpis po kliknutí naň by to presmerovalo sem ?

s8679.gif
je to je super že sa sem daju dať aj iné smajli
smajlik222.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Galin

Guest
zkus tu ikonku 7. zleva jak začíná formátování textu B I U atd...třeba bude fungovat
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34

Guest
no len tam to dá celu web adresu ale chcem aby to bolo len jedno slovo po ktorom kliknu a bude to tam
 

DeletedUser254

Guest
Napiš slovo anketa, potom ho označ jako bys ho chtěl kopírovat a v menu přízpěvku klikni na ikonu "odkaz"
image.php


Vložíš požadovaný text.
Třeba : moje představení
 

Sindri

Guest
No, zatím je to ve prospěch elfů! Povolají lidé na fórum své posily např. ze společenství? :)
 

DeletedUser133

Guest
ne nejsem pokemon ani pikachu
Pikachu.jpg
¨
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Vlnik

Guest
to jo ale ve hře je jich přes 50 lidí
No ještě aby ne, když celkem je hráčů přes 15 tisíc :D
Jinak je to u mě trochu komplikované, hlasoval jsem za elfy, ale pravda je, že za lidi i elfy mám účet a ani za jedno nehraju, jen čekám na záživnější novinky a nejbližší nový svět, kde bych zas rád zkusil už vážně hrát za lidi, takže fakt nevím, co doopravdy jsem :D
 
Nahoru