• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Společenství Aliance různých společenství

DeletedUser3346

Guest
@ANCARY I když jsem napsal hlas pro, tak opravdu nevím jestli to jde označit za skvělý nápad. Problém je jak to vnímáte a podle toho tvého textu je jasné jak se to vnímá. Vlastně je to úplně to samé jak rozšíření počtu členů ve společenství akorát trochu jinak. Vlastně chcete společenství pro společenství neboli alianci. A fakt nechápu ten postoj že navyšování počtu členů ne ale alianci ano a ještě s turnajem. V čem je rozdíl?
 

Ludi

Veterán
@Turunen Určitě nejde o navyšování počtu členů ve společenství, ani spojení dvou společenství do jednoho. Tak to myšleno není. Já to tak rozhodně nemyslela. Jen možnost určité spolupráce a vzájemné podpory. Je víc možností, jak to nakonec konkrétně definovat. Určitě vzájemný obchod by byl technicky nejsnazší.
 

DeletedUser3346

Guest
@Ludi Jako já jsem ten co bude vždy řvát pro navýšení počtu členů ve společenství vždy PRO. Tohle co navrhuješ říkám také PRO ale spíše proč ne? Klidně. Akorát si nejsem jistý, jestli to fakt není společenství pro společenství. Totiž co popisuješ jsou výhody společenství. Takže chcete obchodovat, podporovat se a ještě úvaha o turnaji? Ale pokud se jedná o Alianci společenství tak možná že by šlo pro Alianci obchod který by měl jen 20% poplatek za obchodování, z hlediska turnaje by se musel udělat jiný v rámci Aliance. Pochop že ty navrhované výhody jsou spíše jakoby rozšíření společenství. A výhodné obchodování bez poplatku, pomoc při turnaji, a dokonce motivace ostatních jsou definované výhody společenství. Všechny turnaje, dobrodružství jsou dělané pro jedno společenství, představa obchodu bez poplatku a motivace hráčů z různých společenství v Alianci být nemůže. To co chceš ty i ostatní je úplně to samé jak navýšení počtu členů.

Takže říkám Alianci Ano ale podmínky a výhody by neměli být stejné jako pro společenství. Zatím jsou to požadavky které až moc značně definují jen spojení více společenství v jedno, jen jinou až lživou formou.

Tak navrhne konečně někdo jiné podmínky a výhody pro Alianci? Nebo to bude jen o rozšíření podmínek a výhod společenství?

Moc o to prosím a myslím to fakt dobře ;) je to fakt super nápad, bohužel zatím jen nápad obsahující jen myšlenku Aliance s představou spíše pro rozšíření společenství nikoliv Aliance jako takové ...
 

DeletedUser3079

Guest
@ANCARY I když jsem napsal hlas pro, tak opravdu nevím jestli to jde označit za skvělý nápad. Problém je jak to vnímáte a podle toho tvého textu je jasné jak se to vnímá. Vlastně je to úplně to samé jak rozšíření počtu členů ve společenství akorát trochu jinak. Vlastně chcete společenství pro společenství neboli alianci. A fakt nechápu ten postoj že navyšování počtu členů ne ale alianci ano a ještě s turnajem. V čem je rozdíl?

Mě se líbí spíše postoj Aliance. Navyšování členů by udělalo turnaj těžší všem ostatním kteří nemají velký klan. Hodně lidí by tak přešlo do nejlepších klanů a to by potom bylo velmi obtížné je potom dohnat, i když ne nemožné :)

Aliance se mi líbí z hlediska takového že se uvidíme na mapě a budeme si moct dát kulturu, uvidíme na sebe obchody i když vzdálené a s turnajem bych to nějak nespojoval, jinak by byl buď úplně velmi lehký, nebo by ho museli vývojáři udělat těžší. Mít alianci s klany by obnášelo jen málo bonusů navíc: +Kulturu, +Obchody na víc, +Viditelnost na mapě, + A možná i nějakou výpomoc navíc. (Běžně se totiž ani s kamarády nevidíme, pokud jsou hodně daleko. líbilo by se mi mít i seznam přátel tady a ty kdybych viděl a mohl jim dát výpomoc nebo obchod také, nebo aspoň ten seznam. Připadá mi to s globálním chatem jako obyčejná věc která by tu měla být už dávno. Seznam Přátel + Globální Chat.)

Souhlasíš?
 

DeletedUser3346

Guest
@ANCARY Tá vaše představa o Alianci je jen faktické rozšíření společenství ale jinou formou. Obchod bych tam klidně dal ale za menší poplatek. Ale motivace už fakt ne stejně jako turnaje. Fakt opravdu prosím je třeba popřemýšlet o hodnotách Aliance jinak než na platformě nastavení a výhod společenství.
 

Ludi

Veterán
@Turunen
Ahoj, ale já to takhle i myslím. Proto nechci rozšíření společenství, ale ALIANCI. V té nemůže být všechno stejně výhodné, jako v jednom společenství. Samozřejmě není úplně možné mít v alianci všechny možné výhody jako v jednom společenství. To by bylo opravdu navýšení členů jednoho společenství. Ale řekněme obchod s mírným poplatkem - jak navrhuješ ty.
Rozhodně nehrát společně turnaj. To jsem nikdy netvrdila. Můj návrh byl, že když jedno společenství dosáhne na 10 beden, tak co je nad 40000 by případně mohlo darovat jako výpomoc tomu druhému. Což nikdy nebývá závratná hodnota. A dosáhnout 10 beden není zase tak úplně jednoduché, i když u nás to děláme už běžně. Případně by to mohlo být omezeno, že když společenství dosáhne na 10 beden, tak 1000 b. může darovat jako výpomoc tomu druhému. Určitě nemyslím na masivní podporu, aby druhé společenství přišlo k odměnám "bez práce".
Rozhodně nejsem pro vzájemné motivace. To je věc každého společenství.
Čili uzavírám - asi by pro alianci společenství byl nejschůdnější vzájemný obchod s mírným poplatkem. Dala bych 10%.
A díky za dialog. Takhle se to při výměně názorů alespoň upřesní.
 

DeletedUser3346

Guest
@Ludi Ano chápu tvůj záměr a proto jsem jasně PRO myšlenku Aliance které ovšem zatím chybí podstata.
Ono ale i pomoc s turnajem jak píšeš je složitější. Pokud by Aliance byla pro 2 společenství tak ano nápad s výpomoci v bodech je silnější. Ale turnaj je navržen pro jedno společenství a promiň společenství se nejprve musí postupně vyvíjet aby pak dosahovalo na 10 beden. Možné řešení dle toho co ostatním vadí vy se dalo sice řešit rozdělení nastavení obtížnosti turnajů dle počtu členů, jenže zase by to nebylo fér.
Pokud jde o obchod tak poplatek 20% je nejlepší jaký by šlo ujednat. Ono pro neobjevené hráče je 50% a když ve společenství je to bez poplatku tak pro Alianci méně jak polovina 50% je docela slušný návrh.
Ale ten obchod bude asi stěžejní pro alianci. Moje představa je Alianční obchod který by vypadal všechno co jednotlivci v Alianci nabízí tak součet pro Alianci. A aby se to nehýbalo tak hráč by mohl zvolit jestli chce dát nabídku i pro Alianci.

Obchod mezi Aliancemi by umožnil rychlejší koloběh i pro větší hráče kteří mají větší sumy. Ovšem aby to nebylo tak moc ideální tak dostupnost nabídek aliancí by nebyl plošný ale v rozsahu mapy na systému vzdálenosti současné mapy.

Ale chtělo by toho vymyslet víc než jen obchodní záměr. Pokud někdo má další nápady tak pište. Ale mělo by to mít jinou formu než koncept společenství.
 

DeletedUser3079

Guest
@ANCARY Tá vaše představa o Alianci je jen faktické rozšíření společenství ale jinou formou. Obchod bych tam klidně dal ale za menší poplatek. Ale motivace už fakt ne stejně jako turnaje. Fakt opravdu prosím je třeba popřemýšlet o hodnotách Aliance jinak než na platformě nastavení a výhod společenství.

Rozumím, zase nechceme aby hra byla úplně lehká, to by nebylo ono.
Ale mít možnost lepšího obchodování, to se mi zamlouvá, aspoň v ALIANCI =) ...Vždyť duch Elvenaru sám je přece takový. Myslím že by se tu Aliance mezi společenstvími mohli časem objevit :) Jinak my už některé máme, jestli jste si nás na mapě všimli ♥ Každý kdo se chce k nám přidat přímo si dělá vlaječku stejnou jako my, mimo to že dohromady s našimi všemi členy máme 4 klany které spolupracují ♥ =)

Ty Turnaje bych proto také vynechal aby jsme si v alianci pomáhali, bylo by to až moc jednoduché, ale ten Obchod je Veliké + a ke všemu samotná Aliance, to se mi na tom líbí nejvíce, i kdyby neměla mít žádný bonus, jak to zatím máme mi u nás v klanech a mezi našemi přáteli, jsme provázaní jen sami sebou a naším zájmem ve hře ♥ =) :diamond::gem::diamond:
 

BaluWizova

Pokročilý žák
Aliance maji smysl, kdyz se bojuje, proti sobe, napriklad Grepolis od InnoGames, tam to dava smyls. Ale zde? toto je kooprativni hra, toto zde nema smyl

obchodovani - treba kdyby slo udelat obchodni dohodu? mohlo by to byt treba kouzlo z akademi, z nazvem obchodni dohoda po nejakou dobu vzdy platne, na nejakeho hrace, tak jak funguji ostatni kouzla.

Co myslite?
 

DeletedUser3079

Guest
My Alianci ale máme, jsou tam přátelské klany i přátelé a obchodujeme i vyměňujeme VB a posíláme si úkoly. Takže i když to herní systém nenabízí, tak my tak vlastně jako lidé spolu komunikujeme a je to jen na nás že jsme Aliancí. Nikoho nekopírujeme, prostě jsme takové společenství velké =) Stačí sem už jen přidat tlačítko a je to vše ♥ =) Jinak Alianci si může udělat mezi sebou kdokoli, stačí umět jen komunikovat a domluvit se. My to děláme i tak že máme svoje stránky a FB, nebo že do popisku krátkého si svoje přátele a Alianci takto přidáme =) A hned jsme Aliancí ♥ =)

Je to jen na nás a na naší Fantazii a představivosti co dokážeme společně ♥ =)

//odstraněna zbytečná citace, Dellingr
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru