• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Společenství Aliance různých společenství

Ludi

Veterán
Mám kamarády i v jiných splečenstvích, než je to moje. Líbilo by se mi, aby šlo vytvářet aliance spřátelených společenství. Například bychom mohli spolu obchodovat jako v jednom společenství, při větším zisku bodů v turnaji (po dosažení 10 beden) se podělit o přebytek bodů apod.
Stačila by aliance 2 společenství.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2988

Guest
A proc nejste v jednom spolecenstvi spolu? Toto mi prijde jako strasna hloupost a jsem tedy proti.
 

Ludi

Veterán
A proc nejste v jednom spolecenstvi spolu? Toto mi prijde jako strasna hloupost a jsem tedy proti.
Protože nejsme ve společenství 3, ale 25 ...;) No a člověk může mít i víc než 25 kamarádů. Naštěstí je tu dost lidí, kteří jsou prostě moc fajn. Jinak by mě aliance nenapadla ...

to obchodování se dá vyřešit přes lidi, kteří se navzájem vidí na mapě a mohli by to obchodovat pro druhé... :)
To vím taky, ale to člověk musí na té mapě někoho mít ...

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2988

Guest
25 clenu je plne aktivnich? Vzdy to jde udelat, kdyz se chce, ale jsem opravdu zasadne proti aliancim.
 

DeletedUser2988

Guest
to, ze neuznávám spolecenstvi neznamena, ze jsem proti nim, tak si tady zase neco nepretvarej. Spojovani spolku by nemelo zadny vyznam, to uz radeji jsem pro zvýšení poctu clenu ve spolku.
 

LuciskaCh

Mistr slova
ne, že by to byl vyloženě špatný nápad, ale jsem taky proti. Ve společenství se má každý snažit při turnaji, aby získali odměny, které chtějí a ne, že jim bude někdo další sypat.
A neříkej, že z 25 členů nemá nikdo nikoho z toho druhého společenství na mapě...
My máme také na W jedno spřátelené společenství (přesněji jejich velitele-našeho bývalého člena) se kterým, v případě nouze, se můžeme domluvit na vyobchodování surovin. To je v pořádku, ale turnaje bych do toho vůbec nepletla.

@donutka více členů také není dobrý nápad. To už se tu také řešilo. Je umění sehnat 25 aktivních členů, netuším, kde bych sháněla další.
 

Ludi

Veterán
ne, že by to byl vyloženě špatný nápad, ale jsem taky proti. Ve společenství se má každý snažit při turnaji, aby získali odměny, které chtějí a ne, že jim bude někdo další sypat.
A neříkej, že z 25 členů nemá nikdo nikoho z toho druhého společenství na mapě...
My máme také na W jedno spřátelené společenství (přesněji jejich velitele-našeho bývalého člena) se kterým, v případě nouze, se můžeme domluvit na vyobchodování surovin. To je v pořádku, ale turnaje bych do toho vůbec nepletla.

@donutka více členů také není dobrý nápad. To už se tu také řešilo. Je umění sehnat 25 aktivních členů, netuším, kde bych sháněla další.
Je to tak, že u nás hrajeme v pohodě na 10 beden a v tom druhém společenství ne. A protože se vždycky uhraje víc než 40000, líbilo by se mi, abych mohla podpořit jiné společenství. Vlastně mi jde daleko víc o tohle, než o obchod. Surky u nás problém nejsou.
 

Ludi

Veterán
tak to by pak kazde velke spolecenstvi melo přidružené jedno, kde by meli prcky, tudiz naklady na turnaje nula a pak jeste mit odmeny... to uz zavani pushingem
Máš pravdu, že tohle by mohlo nastat. Všechno se dá zneužít. Ovšem, když se hraje na 10 beden, tak je běžné, že spolek udělá řekněme 43000. Někdy trochu méně, jindy víc. Ty 3000, by byla malá výpomoc, v turnaji to zase není tak moc. Ale chápu, že by to mohlo být zneužito.
 

DeletedUser2988

Guest
no, ja kdyz vidim, co jsou nekteri hraci schopni udelat i kvuli dvema prickam v zebricku ve hre... :D proto radeji nikde nejsme, vyleceni nadosmrti od fanatiku, ktere jsme ve hre potkali xD ... a tim samozrejme nemyslím vase spolecenstvi, ktere by z toho melo minimum :) ale opravdu ty, kteri hledaji skulinky, kterych je tu docela dost...
 

Lovec Krys

Legenda
V každé hře máš fanatiky.
Někde - tuším že na beta fóru - jsem četl, že na dánském - aspoň myslím, že to byl dánský - si někdo nainvestoval kupu dia, aby jeho města byla v žebříčku 1., 2., 3. a 4.
 

Ludi

Veterán
no, ja kdyz vidim, co jsou nekteri hraci schopni udelat i kvuli dvema prickam v zebricku ve hre... :D proto radeji nikde nejsme, vyleceni nadosmrti od fanatiku, ktere jsme ve hre potkali xD ... a tim samozrejme nemyslím vase spolecenstvi, ktere by z toho melo minimum :) ale opravdu ty, kteri hledaji skulinky, kterych je tu docela dost...

Já to právě taky zažila a proto jsem založila Sci-fi. Nikomu nehlídám body ve městě, to je každého osobní věc. Žebříček neřešíme, je to přidaná hodnota a ne cíl. Hlavně hrajeme turnaj a pomáháme si. Baví nás to, takže turnaj u nás pěkně sviští. Máme mezi sebou i nadšence, co bojují ručně a pěkně si o tom pokecáme. Jasně, že chceme 10 beden, ale nám jde i o ten turnajový boj jako takový. A přitom neděláme extrémní osobní rekordy. Sem tam má někdo přes 3000, když chce. :)
 

DeletedUser2988

Guest
V každé hře máš fanatiky.
Někde - tuším že na beta fóru - jsem četl, že na dánském - aspoň myslím, že to byl dánský - si někdo nainvestoval kupu dia, aby jeho města byla v žebříčku 1., 2., 3. a 4.
Ono se staci podivat i k nam na cz server... zavede se nova rasa a nekteri ji maji hotovou za tri tydny a pak drzkuji, jak se nudi xD ale to uz je OT :) nicmene blahopřeji vsem, kteri maji dobra spolecenstvi, my na ne pres rok meli jen smulu :) nakonec jsme to vzdali. I kdyz by se nam take hodila 10.truhla,ale klid v dusi je prednejsi.
 

DeletedUser3346

Guest
:D Ale vlastně proč ne? Ale @Ludi turnaj společenství je nastavený a dělaný na míru pro 25 členů. Spojením společenství by se muselo nejdříve udělat a nastavit turnaje pro Alianci společenství. To znamená že by to bylo přímonáročné počtu společenství v Alianci ;). Ale to už se ti líbit nebude že?

A s tím souvisí i navyšování počtu členů v jednom společenství. To že by se muselo upravovat turnaje i dobrodružství a proto to pochopitelně nebude nikdy populární k podpoře nejen u některých hráčů je jasné. Ale to že situace je taková že společenství je již více než by se hodilo. A že navýšení počtu by bylo spíše dobře, to už tady někteří z vás nevidí.

Já bych se spíše klonil k navýšení počtu členů. Ale i k návrhu Aliancí né z důvodu jak zde píše autor. Mám k tomu důvod matematický, Jednou jsem to již psal v souvislosti s něčím jiným. Celkový počet hráčů na jednom světě děleno 25 je šílené číslo. Navíc to souviselo s počtem možnosti výběru praporů ... ještě vydělit počet možností volby praporů. No a kolik společenství má stejný prapor?
 

Ludi

Veterán
:D Ale vlastně proč ne? Ale @Ludi turnaj společenství je nastavený a dělaný na míru pro 25 členů. Spojením společenství by se muselo nejdříve udělat a nastavit turnaje pro Alianci společenství. To znamená že by to bylo přímonáročné počtu společenství v Alianci ;). Ale to už se ti líbit nebude že?

A s tím souvisí i navyšování počtu členů v jednom společenství. To že by se muselo upravovat turnaje i dobrodružství a proto to pochopitelně nebude nikdy populární k podpoře nejen u některých hráčů je jasné. Ale to že situace je taková že společenství je již více než by se hodilo. A že navýšení počtu by bylo spíše dobře, to už tady někteří z vás nevidí.

Já bych se spíše klonil k navýšení počtu členů. Ale i k návrhu Aliancí né z důvodu jak zde píše autor. Mám k tomu důvod matematický, Jednou jsem to již psal v souvislosti s něčím jiným. Celkový počet hráčů na jednom světě děleno 25 je šílené číslo. Navíc to souviselo s počtem možnosti výběru praporů ... ještě vydělit počet možností volby praporů. No a kolik společenství má stejný prapor?

Já nemluvím o spojení společenství, to ne. Např. dobrodružství musí hrát každý za sebe. Ale řekněme nějakou jasně definovanou vzájemnou podporu. Jistě, dá se spolupracovat při vhodných podmínkách do určité míry už nyní. Ale byla by prostě dána jasná pravidla. A pomoc v turnaji, když jedno společenství dosáhne na 10 beden (což dosahuje v našem světě zhruba tak 20 společenství) a podělit se o přebytek, je něco jiného, než spojení společenství v turnaji. Když dáš tuhle podmínku, že jen společenství, které dosáhne 10 beden, se může o přebytek bodů podělit, tak tím se nenaruší nic. Ten přebytek je někdy jen 1000, někdy trochu víc, takže pro to druhé společenství by to nebylo zase tak moc. Jen malá přátelská pomoc. No, asi jsem příliš naivní. Já jsem prostě i v běžném životě zvyklá se dělit s ostatními a tak mě napadlo, že když máme 10 beden, tak ten přebytek bych klidně poslala někomu dalšímu :). U nás jsme na tom dost dobře a líbilo by se mi, kdyby silné společenství mohlo pomáhat někomu dalšímu. Jak se říká: malá pomoc je lepší než velká nemoc ;) Soutěžení je jedna věc, ale mě vždycky přineslo víc radosti ze hry, kdy najdu někoho, s kým si vzájemně pomáhám.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3079

Guest
Mám kamarády i v jiných splečenstvích, než je to moje. Líbilo by se mi, aby šlo vytvářet aliance spřátelených společenství. Například bychom mohli spolu obchodovat jako v jednom společenství, při větším zisku bodů v turnaji (po dosažení 10 beden) se podělit o přebytek bodů apod.
Stačila by aliance 2 společenství.

Souhlasím, je to skvělý nápad, to obchodování je super, s turnajem nevím jak by to fungovalo ale co se týká surovin tak by to mohlo být aspoň tak, že by jsme se viděli a suroviny společenství by byli 1:1 a suroviny toho druhého společenství které nepatří pod jednu střechu, tak by mohli být trochu nevýhodnější (podobně jako na mapě když je někdo daleko). Bylo by skvělé kdyby jsme tu měli nějakou svoji nástěnku a mohli se tak propojit do jedné aliance. Třeba by mohli být i 4 přátelské.

Bonus který by nastal v takovém případě: By byl, že by jsme se viděli na mapě zeleně, takže by jsme si mohli dat kulturu i když je někdo daleko :) ... A mít bonus kulturu, sem tam menší výpomoc a vidět suroviny není až tak moc výhod a na druhou stranu není to zase nic žádného, aby to jako zpříjemnění hry mohlo fungovat :) ... jen by se hodil konečně přidat do Elvenaru Globální Chat, a s tím i alianční chat. (Máme tu už chat společenství, šeptání "/w" a zprávy,... globální chat je normální v každé dobré hře, kdo chce připojí se, kdo nechce tak nemusí. lidi si tam mohou poklábosit aspoň a dozvědět se noviny v reálném čase, oproti foru.)
 
Nahoru