• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

6. číslo

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
ozveny%20lesa1.png

Naši milí čtenáři,

Ozvěny lesa se opět rozhlédnou do světa Elvenaru. Z novinek se podíváme na úkolovou linii vznešené lady Estrelly a její maškarní ples. Také přivítáme super novinku pro společenství. První spuštění bude 4. září. Buďte tedy připraveni na nové dobrodružství.
Zavzpomínáme na minulost v soutěži o nejlepší fotku a začteme se do rozhovoru s Iddun naší hlavní moderátorkou v osobnosti elvenaru.

listy2.png

Novinky

Úkolová linie maškarní ples

carneval22.png
Drazí lidé a elfové,
První část úkolové linie začala 15. srpna a trvala do 21. srpna.
Druhá část úkolové linie začala 23.srpna a trvala do 29.srpna.
Vaše městečka navštívila záhadná a vznešená lady jménem Estrella. A to aby oslavila obrovský maškarní ples!
Zatímco ji budete pomáhat získávat vše, co potřebuje, Tandulien se bude snažit odkrýt jedno z jejich velkých tajemství, stihne ho ale odhalit včas?
Mimochodem tohle nebude jen tak "nějaká párty", ale veškerá velkolepost se rozšíří dvěma úkolovými liniemi, což znamená, že mezi nimi dostanete krátký čas na oddechnutí, abyste se mohli připravit na druhou fázi. Štědrost lady Estrelly samozřejmě nezná hranic, a proto vás obdaruje dvěma speciálními budovami. Má pro vás i menší překvapení. Posledních pár měsíců z dálky pozorovala ostatní slavnosti ve vašem městě a k jejím uším se dostala vaše žádost o speciální budovy produkující manu, takže zajistí, abyste dostali budovy, které na vyšší úrovni produkují manu.

Zúčastněte se dobrodružství společenství!

mapa77.jpg

Dobrodružství společenství je naše první velká multiplayerová událost v Elvenaru! Společně se svým společenstvím se budete propracovávat běžnými úkoly. Jejich dosažení bude prospívat celému společenství a na konci ta společenství, která ze sebe dostanou to nejlepší, získají dodatečné odměny založené na jejich pozici. Dobrodružství společenství poběží přibližně týden a plánujeme ho spouštět pravidelně. Dobrodružství společenství přinese spoustu nových a zajímavých herních mechanismů do Elvenaru. První dobrodružství bude 4. září.
Některé dobrodružství přinesou své specifické úkolové linie. Mějte prosím na paměti, že tyto úkolové linie nebudou součástí každého dobrodružství. Každé dobrodružství bude jiné. Odlišné požadavky, odlišné odměny, odlišné nastavení!

sada%20spol.png

Pro velmi aktivní společenství také přinášíme "Bezednou jámu". Ta se aktivuje v případě, že seberete poslední odměnu v poslední etapě dobrodružství. Nekonečně opakující se bezedná jáma se bude ve hře objevovat jedna za druhou a každá bude mít jiné požadavky na své splnění. Aktivní společenství je můžou využít k získání extra bodů do žebříčku pro dobrodružství - posunou se na žebříčku výš, díky čemuž mohou získat hodnotnější odměny na konci dobrodružství.

FA03.png

Nótt

Nott000.jpg

Nótt je bohyní noci. Dcerou obra Nórra, manželka boha Dellingra a matkou Dagra. Halila se do černých závojů, její černý vůz táhne černý kůň jako saze jménem Hrimfaxi. Daroval jí ho Ódin.

Příště se podíváme na boha Thora.

Osobnost Elvenaru

10. Je to přesně rok, co je @Iddun moderátorem fóra. Jak se tedy vůbec do týmu dostala? Změnil se nějak tvůj život za ten rok? (Otázka od Forsetiho)
Páni, to je už rok? Letí to neuvěřitelně! Už takovou dobu jsem součástí toho "za oponou"... Všechno to začalo tak, že jsem byla aktivní hráč na fóru. Zapojovala jsem se do diskuzí, hrála hry, snažila se vyhrát soutěže a bylo mě všude plno. A zřejmě se někomu tato aktivita zalíbila, protože jsem dostala zprávu "shora", zda bych se nechtěla přidat do týmu. A já jsem ctižádostivá a opravdu jsem chtěla být moderátorem , i když mě předtím ani nenapadlo, že bych mohla být něčeho takového součástí.

Celý rozhovor najdete zde.

Jako další přislíbil rozhovor hráč @Lukula. Máte-li na něj otázku, rád vám ji zodpoví. Nově můžete vkládat otázky do sekce Otázky pro Lukulu.
Podle vašich ohlasů jsme rádi, že se vám osobnost Elvenaru líbí. Byli bychom rádi za vaší větší zvídavost. Můžete i navrhnout další osobnost, o které byste se rádi něco zajímavého dozvěděli.

Soutěžinky

V srpnových soutěžinkách jsme chtěli vědět, kolik bude udělených poděkování. S tipem 659 vyhrává hráčka @Gizelaa 100
Diamant.png
. Gratulujeme a děkujeme všem zúčastněným za vaší účast.

V zářijových soutěžinkách bychom rádi znali tip. Kolik zobrazení bude mít 23. 9. 2017 ve 20:00 hodin osobnost elvenaru s Iddun? Vaše tipy posílejte do 15. 9. 2017. Odměnou nejbližšímu tipu bude 100
Diamant.png
.

Nápady

Velmi se nám líbí nápad @Silver Whisper, kouzlo pro rychlejší obnovu many. A proto ho předáváme dál.

Domácí zvířátka

Tohoto krásného pejska, měla chvilku v péči naše hráčka Santerr. Krásný labrador jménem Buddy jí připomněl, jak moc jí její čtyřnohý přítel chybí. Jak mi sama napsala "nejsem drobek, ale venku jsem za ním vlála jak papír, tak nevím, kdo vlastně venčil koho. Po devíti letech jsem měla zase doma pejska a došlo mi, jak moc mi vlastně Benny pořád chybí".

benny.png

Pokud byste se i vy chtěli pochlubit se svými zvířátky, tak je prosím pošlete soukromou zprávu Emble.

Vzpomínky na minulost

Další vzpomínkou je soutěž o nejlepší fotku, byla vyhlášená 17. srpna. Na druhém místě se právem umístila hráčka Daletth. Její dílo si můžete prohlédnout a posoudit naší vzpomínku na minulost.

Daletth.jpg


Statistiky měsíce

Vložené příspěvky: 1374
Vytvořená témata: 84
Udělená poděkování: 707
Nově zaregistrovaní uživatelé: 463

Další číslo vyjde: 1. 10. 2017

Těšte se na novinky, informace a hlavně další osobnost Elvenaru. Příště to bude hráč @Lukula, který se na rozhovor i vaše dotazy moc těší!

Diskuze k tomuto číslu je otevřena zde. Budeme rádi za vaše připomínky a názory.

Přejeme krásné čtení,
Elvenar tým.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru