• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

14. kolo

DeletedUser672

Guest
3
Soutěž je pěkná, i když něco bylo docela těžké... Snad jsme se s tím poprali. Jen tak dál (ale nad hledání sněhuláků zatím nic nemá :D )
 

DeletedUser960

Guest
4

Soutěž se mi moc líbila. Jen musím říct, že některé úkoly mi daly docela zabrat. Líbí se mi také že jste do hry zapojili více náhodu (viz pexeso). Obvykle totiž všichni odpoví každou otázku správně a rozhodne až rozstřel.
 

DeletedUser1956

Guest
3 kapky

No a soutěž?
Super, chvílemi lehce sadistická - mé oči podporované brýlemi chvílemi vypovídaly službu, nicméně jsem se na každé další kolo těšila. :)
 

iDavis

Legenda
Našiel som 4 kvapky.

Odomňa máte za túto súťaž palec hore. :) Jednotlivé úlohy boli premyslené, záležalo aj na vedomostiach z hry a aj na samotných zručnostiach človeka, takéto súťaže mám ja najradšej. Takže áno, chcel by som takéto súťaže aj nabudúce. :)
 

DeletedUser1927

Guest
2 kapky
úkol 13. byl hodně špatnej vtip.Jinak mě soutěž moc bavila ikdyž vím,že jsem nevyhrála nic,protože na to štěstí fakt nemám.
 

Ahoy123

Guest
Vidím 3
Jinak soutěž byla super a to zejména proto, že bylo více času na vypracování odpovědí, což pro věčně zaměstnaného člověka je úžasná věc :) Trochu zamrzelo třinácté kolo, kde myslím, že pokud nevyšla moje šalamounská odpověď, tak šlo o náhodu, což nemám moc rád. Ostatní kola jinak byla ale velmi zábavná a nemálokrát jsem byl téměř v koncích. Jen tak dál :)
 

DeletedUser276

Guest
3 :)
Soutěž byla fajn, ale příště by možná stačila kratší :)
 

DeletedUser1504

Guest
4

Soutěž byla moc pěkná, hlavně prozkoušela všechna odvětví našich schopností. Více takových soutěží.
 
Nahoru