• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

14. kolo

Fulla

Guest
Vážení hráči!

Je tady poslední kolo, kromě bonusového, Velké podzimní soutěže. Těšíte se?
Tak jo, jdeme se do toho pustit... ale vlastně ještě moment. Mohli bychom dnes po vás chtít dvě věci? :) Kromě správné odpovědi 14. kola bychom si ještě od vás rádi přečetli, jak se vám soutěž líbila a jestli byste chtěli další podobné soutěže (ale není to podmínka, kvůli které bychom vám nedali body :))

Napište nám, kolik kapek se nachází ve městě. Za správnou odpověď získáte 2 body.

mesto1.jpg
 

DeletedUser2058

Guest
3 kapky

Recenze: Soutěž jako celek je nápaditá, zábavná a je příjemným zpestřením. Jediné co bych vytkl byla osmisměrka, která byla velmi obtížná z důvodu absence legendy (výpisu slov které je nutné najít), tím pádem šlo vyškrtat mnoho trojpísmenných slov, které jistě nebyly plánované i když je český pravopis dovoluje). -->Tajenka mi nevyšla. Jinak "zjisti slovo podle popisu, nebo najdi na obrázku" jsou super.
Přeju hodně podobných nápadů.
Archlord
 

DeletedUser68

Guest
4 kapky

Vaše soutěže se mi moc líbí i když jsem nic nevyhrála ráda plním Vaše úkoly jsou pro mě docela velkou relaxací, hrozně moc se mi líbil i Letní slunovrat za mě máte jedničku s hvězdičkou jen víc takových soutěží, ráda bych uvítala zda by jste nezařadily i do soutěže nějaké další stavby jako například Otec pralesa je luxusní.
 

DeletedUser429

Guest
4 kapky

Soutez mi dala pekne zabrat, byl den teda noc, kdy sem nad tim sedela a stejne sem nic nevymudrovala, rana v praci byly brutalni a nepocitaje to, ze ikdyz byl pracovni proces ma hlava porad byla zamestnana ukolem predesleho dne. :D Takze sem neco tipla, neco snad bylo dobre no a vicesmerku sem vzdala.:)Jinak parada :)
 

DeletedUser2066

Guest
3 kapky. Tato soutěž byla docela lehká (akorát pro školáky ZŠ), až na pár vyjímek. Třeba pexeso nebylo jako pexeso, jak znám, ale spíše tipovačka s čísly v mřížce. A taky osmisměrka bez legendy. Příště může být nějaké to sudoku či švédská křížovka ve stylu Elvenaru. Doufám, že to bude někdy okolo Halloweenu nebo na Vánoce. A taky doufám, že než bude další soutěž, tak zprovozníte ten nový bojový systém. Jsem trpělivý, ale trvá to už nějakou dobu, hlavně ty vílí jednotky. Čekal jsem, že to bude dřív, než Orkové a Goblíni. Jinak celkové hodnocení je za 1 jako u slunovratu
 

DeletedUser467

Guest
4

Soutěž se mi líbila, další podobné soutěže bych uvítala a to hlavně s možností zapojit se v libovolný čas do všech kol.
 

DeletedUser1835

Guest
14 kolo
našla jsem jen dvě :-( tak snad to je dobře
Soutěž se mi moc líbí, ale některé kola byly opravdu moc těžké, a to hraji elvenar denně už rok. Asi nemám šanci na výhru, a to mě mrzí, možná bych malinko snížila výhry prvním třem a rozdělila bych je mezi nejlepších 5. :)
Jinak děkuji za zpříjemnění hry.
Pekoka
 

DeletedUser238

Guest
Já jsem sice starší osoba, nevidím dobře, ale vidím jen
2 kapky.
Už jsem psala do diskuze, že tahle soutěž se opravdu povedla. Dobře jste to vymysleli - nebo vymyslela? V každém případě díky a když budou další takové soutěže, tak jen dobře.
 

DeletedUser2097

Guest
- 4

Soutěže tohohle ražení rozhodně vítám, speciálně se mi líbí odpovídat i na předchozí kola v rámci daného termínu, jelikož mám šílený směny a min. třetinu kol bych jinak nestihl , takže veliké dík za tuto možnost. Jinak jste šikovní, vynalézaví a toho si cením nejvíc i za cenu , že nevyhraju, rozhodně se hodlám takovýchto soutěží učastnit.
 

Deleted User - 82424

Guest
4
Soutěž byla dobrý nápad a těším se již na další :) Děkuji za zábavu :)
 

DeletedUser1327

Guest
4

Soutěž se mi tentokrát opravdu líbila :), byla moc pěkně připravená a člověk se snad ani nemohl plést, když byl dostatečně pozorný a pečlivý. Jediná osmisměrka měla nějaké drobné mouchy. Ale mrzí mě 13. kolo soutěže, které je o náhodě a nezáleží proto na schopnostech a snaze, ale pouze na štěstí. A to je něco, co já zkrátka nemám :(, a i kdybych odpověděla na všechno naprosto správně, s největší pravděpodobností nevyhraji. To mi maličko kazí opravdu dobrý pocit z této soutěže, protože jsem si většinu kol užila a nejednou jsem se zasekla při hledání správného řešení. Ale nakonec jsem to zvládla a to je něco, co je pro mě odměnou, i kdybych nevyhrála ani diamant ;).
 

DeletedUser694

Guest
4 kapky

Soutěž byla velmi povedená, škoda že už končí. Daleko víc se mi líbí možnost odpovídat na všechny otázky po celou dobu soutěže a nemuset se bát, že mi nějaké kolo uteče. Děkuji všem kdo se na této soutěži podíleli.
 

Farfadet

Mistr slova
4 kapky

Soutěž je bezva, takové "hlavolamy" mám ráda, člověka to prostě baví ... na výtvarné soutěže jsem levá.:)
 
Nahoru