• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Řemeslná výroba

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Skalní útvar impozantních a pradávných monolitů. Mnoho lidí se domnívá, že byla všechna vesmírná a duchovní síla celého Elvenaru vyobrazena na tomto svatém místě, během letního slunovratu. Lidé všech národů a ras sem chodí při oslavách míru klanět ke Slunci a Měsíci.

Poskytuje Kulturu a populaci. ;)
VenarI.png
 

DeletedUser4530

Guest
Někdy po spuštění řemeslné výroby jsem psal jak je to dobrý nápad.
Bohužel s časem a přibývajícím sortimentem věcí k výrobě, musím říci, že se hodně devalvovala hodnota.
Škoda.
Ze začátku jsem chodil třikrát denně, abych neprošvihl možnost něco vyrobit. To už neplatí.
Možná by stálo za to projít databázi toho co si lidé nechají vyrábět, a trochu seškrtat výběr..
 

DeletedUser2988

Guest
ja tam mam od posledniho pridavani krmeni do akademie, treba i 3-4x naraz nabidku na krmeni... a kdyz tam nemam krmeni, tak stale jen mince a relikvie... je to na prd
 

DeletedUser3281

Guest
Však jo, to tady lidi píšou, jak craftí relikvie a další ptákoviny a ve jménu, u jeden zachráněný život je život, i když to naštve milion dalších lidí to tam pak bude smrdět :D
 

Prealiena

Velmistr písma
Aha, takže dle iDavisova seznamu to byla desátá truhla. Asi jsem musela nějakou přeskočit.
EDIT: Upraveno číslování
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4336

Guest
No já deseti ještě zdaleka nedosáhl, ale už mi padla 2x stejná odměna (Venarova skaliska II), takže ta variabilita tam asi moc není.
 

DeletedUser3281

Guest
Tak zrovna ty skaliska mám pocit, že jsou super odměna, když nezkoumal jsem je, jen kdysi jsem se díval a přišla mi to dobrá budova.
 

Prealiena

Velmistr písma
Venarova skaliska II jsou super, z pohledu populace na políčko je lepší už jen Zimní zahrada přepychu. Když nepočítám hlavní ceny z minulých eventů.
Venarova skaliska III by byly terno, ale ty tu asi dlouho neuvidíme. Nevím, jaké jsou plány vývojářů s hlavními cenami z prvních eventů, než vymysleli sety. I když Znovuzrození fénixe i ty dvě velká vejce byly hlavní ceny z prvního jarního eventu, takže se asi může stát cokoli.
 

Prealiena

Velmistr písma
A jedém, jedenáctá truhla a 8x8h Zesilovač. Musím přiznat, že je teď docela používám na urychlení výroby spojovacích činidel. Skoro po každém protočení se v akademii objeví jedno nebo dvě krmení a tak nestíhám s kouzlama.:D
 
Nahoru