• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Úkolová linie Katastrofa a nemrtví

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
V pondělí 14. května bude spuštěna krátká úkolová linie Katastrofa a nemrtví. Připomínáme, že tato událost bude dostupná JEN na mobilních zařízeních. Jak se Vám líbí? Těšíme se na vaše názory a postřehy! :)
 
Naposledy upraveno:

Meesha143

Znalec fóra
No já mám takovou malou poznámku. Hned první úkol má být: Utrať 2 VB. Výzkum mám už hotový a darování VB do divů mobilní aplikace neumožňuje. Bude před začátkem eventu nějaká aktualizace aplikace nebo je ten event pro mne předem ztracený?
 

DeletedUser4169

Guest
Dle dostupných informací by, byť velmi kostrbatým, nicméně řešením, mělo být přijetí úkolu na mobilu, darování bodů do divů v browseru a odkliknutí splnění úkolu v mobilu.
 

Meesha143

Znalec fóra
No super... Takže nudit se nebudu, ještě, že je to jen jeden úkol :))) Ale na to, že to má být jen pro mobily, je to trochu nedotažené, když se člověk bude muset přepínat
 

DeletedUser341

Guest
Ono ty relikvie (získej 17 relikvií) a "na apce nefunkční turnaje" jsou taky radost... Ale chci se taky zapojit - budovy z Halloweenu mám ze staré kapitoly, tak je rád "zadarmo" vyměnim :)
 

DeletedUser5480

Guest
Prosím je možné někde předem vědět úkoly na tuto soutěž.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
mě by zase zajímalo, kdy to vlastně končí.

@Jaroska : pouze anglicky jsem to našel.

42783b_7a30cca684e94c6494e53471473548fc~mv2.webp
 

DeletedUser5480

Guest
Děkuji mě to nejdřív nešlo otevřít. Děkuji pro mě tedy dost nereálné dodělat.Děkuji.

//Odstraněna zbytečná citace, Dellingr
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2739

Guest
No já mám takovou malou poznámku. Hned první úkol má být: Utrať 2 VB. Výzkum mám už hotový a darování VB do divů mobilní aplikace neumožňuje. Bude před začátkem eventu nějaká aktualizace aplikace nebo je ten event pro mne předem ztracený?
já se toho taky lekl, ale pak mi došlo, že jsem nedělal některá rozšíření oddílu, tak jsem se vrátil a hodil to do nich :D
 

DeletedUser2988

Guest
no relikvie budou bez turnaju fakt prca.... zas nedomyslenea
 

Prealiena

Velmistr písma
@redking123 Souhlasím, že by to mělo být spíše prezentováno jako "úkolová řada, určená pro uživatele mobilních zařízení, vyžadující dodatečné použití prohlížečové verze hry ve specifických situacích".
 
Nahoru