• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Úkolová linie Katastrofa a nemrtví

DeletedUser5428

Guest
Mě nejvíc štve, že ty odměny za to moc nestojí, zbavil jsem se komplet setu Fénixe, Studny přání apod. Zjistil jsem, že nejvíc mi vyhovuje jst svoji vlastní lajnu a kupovat diamanty...
 

DeletedUser341

Guest
Tak mně zrovna v tomto eventu přijdou odměny super - ale neporovnával jsem, jak je to v jednotlivých kapitolách, takže někde to možná bude horší, no...
 

DeletedUser5428

Guest
No zrovna v tomhle eventu jsou zatím asi nejlepší, celkem dost kultury a navíc i nějakcí ti obyvatelé...


//odstraněna zbytečná citace - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

redking123

Pokročilý žák
Ja jsem spokojenej, obe budovy jsem mel, ted jsem je vymenil. Mel jsem je z kapitoly III, ted jsem v VII, dalo to dvojnasobek vseho. Asi se to dalo hrat ciste na mobilu, ale byla by to honicka. Jinak tu mobilni aplikaci povazuju fakt za nouzovku, kdyz nemam pristup k notebooku. Hezky se pres to dela sousedska vypomoc (kdyz clovek ozeli poklady). Nejsem uplne presvedcen, ze funguje spolehlive pouzivani urychlovacu.
A prubezne odmeny mi take prisly pouzitelne.
Rozhodne to bylo zajimavejsi nez dobrodruzstvi spolecenstvi.
Jeste jednou - ja jsem spokojenej :)
 

Tanis

Znalec fóra
U tohoto eventu mne opravdu velmi zamrzelo, že je dostupný pouze na mobilu. Nyní to bude poprvé co "dobrovolně" nebudu dělat úkolovou linii.

Na mobilu prakticky nehraji. Přihlásím se tam 1x týdně ze školy, když už mi opravdu nic jiného nezbývá. Navíc, jak už tu bylo několikrát psáno, hráč, který hraje čistě jen na mobilu je ve velké nevýhodě, kvůli nefunkčnímu turnaji. A přehlašování z domova na mobil a zpět na pc pro splnění úkolů a zjištění dalšího je naprostý nesmysl.
Vyjádření tvůrců, že tento event je dostupný jen na mobilu, protože na mobilu nefunguje Dobrodružství, a aby tak lidi měli co hrát...No s prominutím, to si děláte srandu? Tak jste měli nechat tento event na pc a i ho zpřístupnit na mobilu a všichni by byli spokojení. Snad není takový problém, aby běželo Dobrodružství a event k tomu. A pokud ano, tak jste ho na pc mohli zpřístupnit po skončení Dobrodružství. To skončilo před pár dny, a tento event pojede tuším do 28.5. To je spousta dní, kdy by mohl běžet zároveň na mobilu a pc.
Když jsem doma a pracuji na pc, tak je pro mě snadné a rychlé se přihlásit na elvenar a odklikat vše co potřebuji. Za 3-5 minut mám vše hotovo. Pokud bych se měl přihlašovat na mobil, zabere mi to více času a není to pro mě tak pohodlné.

Tuto hru jsem začal hrát před několika lety, kdy hráči ještě ani nevěděli, že budou nějaké spřátelené rasy. Občas si i zaplatím nějaké diamanty, aby se mi hrálo lépe. Tato hra mě velice baví, a i přes občasné "házení klacků pod nohy", jak bych jinak nazval některé aktualizace, mám v plánu nadále tuto hru hrát. A proto upřímně doufám, že toto je ojedinělé řešení a nebude se to již opakovat. Pokud se stane zvykem, že se objeví event, který bude možné hrát pouze na mobilu, tak mi tím bere možnost užít si tuto hru na 100%. Tato hra vznikla za účelem hraní na pc. Na mobilu se objevila až po několika letech a mělo to být bráno jako podpůrné zařízení, když člověk není zrovna u pc. Pokud se budou na mobilu objevovat funkce, které nebudou přístupné na pc, tak je to podle mě v rozporu s prvotní myšlenkou hru. Stejně tak na mobilu je skvělý způsob darování výpomoci na mapě. Toto se mělo objevit i na pc, kdy nám to bylo slibováno před několika měsíci. Byli kvůli tomu upraveny i jiné aspekty hry, a stále se nic neděje.
Opravdu doufám, že časem nebudu pravidelně sedět u pc s mobilem v klíně, kdy na pc budu hrát turnaj a zadávat výrobu a zároveň s tím budu na mobilu plnit úkoly k eventu.
 

DeletedUser4336

Guest
Tanis >> Co vím, tak to má být ojediněle kvůli dobrodružství a taky jako náhrada za helloween, který v té době na mobu ještě neběžel, takže si nemyslím, že by se to mělo opakovat.
 

DeletedUser5036

Guest
ahoj, zajímalo by mne, zda je možné někde sehnat seznam úkolů od prvního do posledního.
 

iDavis

Legenda
V mobilnej úkolovej rade zaostávam, keďže som behom posledných týždňov výrazne obmedzil aktivitu hrania kvôli maturite, ale teraz už aspoň môžem povedať, že ju mám úspešne za sebou, čo sa moc teším. :)

A k úkolovej rade, fakt že je dostupná iba na mobile podľa mňa nie je úplne šťastné riešenie (asi ako mienka väčšiny ako som tak prebehol predch. príspevky), najmä kvôli tomu že ako hráč ktorý končí kapitolu a teda stojí vo výskume na množstve osadníckych surovín potrebujem k jej plneniu obe platformy, na VB do divov. Inak ale možnosť získať strašidelný mlyn ktorý ma aspoň trošku vytiahne z hlbokých čísel aktuálneho stavu obyvateľstva (cca. -8500) vidím ako pozitívum.
 

DeletedUser3754

Guest
Úkolovou linii mám hotovou. Šlo to bez problémů. Pouze poslední úkol jsem musela vyřešit přes turnaj, kvůli nenostatku otevřených provincicí :D
 

DeletedUser341

Guest
Řešim teď, no.. budu mít hotovo dneska z turnaje taky... Už se na obě budovy mooc těšim :)
 

DeletedUser3079

Guest
Zajímavý Úkoly a hodili se =) ... Ti kteří pracují na této hře někde tam =) Jsou moc moc skvělí, patří jim všechen vděk a veškerá snaha. ... Klobouk dolů před vývojářema, majitelem a grafikama =) Tento skvělý tým tvůrců nemá chybu =))
 

Angedev

Velmistr písma
A nezapomněl jsi je vyzvednout? :) Jak máš vlavo nahoře obrázek s eventem, tak tam musíš ještě potvrdit splnění :)
 

DeletedUser4432

Guest
No jo je to tak :D zapomněl :D děkuji ti myslel jsem, že se automaticky připíšou jako u PC :D

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Nahoru