• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Úkolová linie Dny hudby

Lovec Krys

Legenda
@ramaloke Podle mne, pokud budou dávat takové úkoly pravidelně, tak bude růst počet hráčů, kteří budou úkolové linie ignorovat a budou dělat maximálně čtvrtletní eventy.
 

DeletedUser341

Guest
Vidiš, mne to přijde jako jeden z nejlehčích úkolů vůbec - ale bude to tim co psal Davis... I u nás funguje velmi živá výměna bodů, takže poslat jich pár sem, pár tam...
Na druhém světě mám účet ve 4. kapitole, a kvuli eventu jsem nakonec minulý týden postavil první div, a šetřil v inventáři balíčky bodů získané z turnajů, abych těch 50 měl... Už šetřit nemusím, ale než znovu přijde podobný úkol, budu bez problémů připraven :)
 

Lovec Krys

Legenda
Jsou tu i jiní hráči - nejen my z turnajově aktivních společenství - takoví pak budou mít na výběr mezi použitím neinstantních VB a ignorací eventu.

Koneckonců nemusím jít ani tak daleko - moje vesnice na cz2 a betě se v turnaji taky zrovna nepřetrhnou.
A jestli hráč dostane týdně 135 VB v instantách anebo 0-20 je dost podstatný rozdíl.

Navíc fakt nemám rád, když mě něco nutí do investic do cizích divů - já si v tomhle rád hraju na svém vlastním písečku.
 

DeletedUser5044

Guest
Chtěla bych se zeptat,proč mi nenaskočila druhá úkolová řada,když mám první hotovou:oops: Nejde ani spoiler,kde mi to píše,že musím první dokončit první řadu...:rolleyes:
 

iDavis

Legenda
@Dami989 druhú úkolovú radu už máš, je to tá s úlohou dokončiť všetky úlohy z prvej úkolovej rady. Obsahuje teda len túto jednu jedinú úlohu. Inými slovami, slúži ako počítadlo splnených úloh, ktoré keď sa naplní, dostaneš hlavnú cenu.

@Thespia nuž búranie budov je presne to, čomu sa snažím vyhýbať. Našťastie mám v inventári ešte nejaké budovy z veľkej noci, valentína a dokonca z rudovousa, takže prinajhoršom, ak by som sa nad nulu dovtedy nestihol dostať, prevetrám ich. :)
 

Modyara

Pokročilý žák
Ahoj, potřebovala bych vědět, když přecházím na novou úroveň ve výzkumu během akce, tak jestli se mění i náročnost úkolů a nebo zůstává?
 

DeletedUser341

Guest
Ano i ne... U některých typů úkolů jsou "čísla" závislá na tvé kapitole (třeba posbírej X mincí), ale obecně je to "ztížení" minimální. Pokud se toho ale vyloženě bojíš, počkej si na poslední úkol, a zvyš až při něm - tento úkol 100% ovlivněn není, a navíc si tím zlepšíš finální odměnu za úkolovou řadu :)
 

Yveta39

Pokročilý žák
S hrou jsem byla velmi spokojená, úkoly jsem si mohla připravit dříve díky @iDavisovi, je mu veliký díky a budova je perfektní. Barvy se mění moc pěkně.
A je fakt, že díky urychlovačům jsem mohla vše udělat dříve. Takové úkolové hry můžou být častěji, za ně veliký dík. :);)
 

Modyara

Pokročilý žák
@ramaloke Právě se bojím aby to třeba po mě nechtělo vylepšení budovy o 3 levely nebo prostě něco co bude pro člověka na začátku další úrovně ve výzkumu hardcore, raději počkám, díky za tip :)
 

DeletedUser341

Guest
Nene, nic takového :)

Ve spoileru posílám seznam úkolů dle čísel, které jsou ovlivněny kapitolou + popis, co za typ úkolu to je :)

1, 11, 15, 27 - sběr mincí
2, 16 - sběr zásob
6, 7, 8, 25 - sběr zboží
12, 30 - rekrutování jednotek
 

Arigantar

Pozorovatel
No, takže jsem opět trochu zklamaný, tento event má opět těžké úkoly a je málo času pro lidi, kteří u internetu nemohou sedět pořád. Už u eventu Kult fénixe se mi to zdálo dost těžké, ale tam alespoň byla výhoda ta, že každý mohl dosáhnout alespoň na něco zajímavého. Jenomže tady hlavní odměna dle mého názoru neodpovídá časovému rozvržení a obtížnosti úkolů. Takže tým Elvenaru za tohle rozhodně nepochválím, díky Arigantar
 

karhol

Znalec fóra
Já si naopak myslím, že tento event. je povedený. Urychlovače (i když poměrně malé, ale na druhou stranu 21x 45minut je dobrý) se hodí vždycky a jsou určitě lepší, nežli pár zlatých, nebo kladívek.. Ani ty úkoly nejsou myslím tak náročné, nic jsem dopředu neplánoval a v pohodě to stíhám, Už jen dva úkoly do konce.. Nejhorší bylo vylepšení budov a 24hod výroby.. Jinak pohodový event, alespoň pro mně.
 

Mistylady

Znalec fóra
Za mě super event. Tím, že jsem si nachystala dopředu ty jednodenní věci, za což patří můj velký dík iDavisovi, tak jsem to měla hotové za 3 dny :)) Navíc v době konání turnaje relikvie nebyly problém. Za mě super akce :))
 

iDavis

Legenda
S radosťou hlásim, že sa mi konečne po niekoľkých týždňoch podarilo vyhrabať sa z červených čísel obyvateľstva (ktoré kleslo až na hodnotu -18.000) a teda môžem konečne pokračovať s úkolovou radou, nakoľko som nebol schopný dokončiť úlohu č. 20. Nuž, zostávajú necelé 4 dni, ale verím že to stihnem. :D
 

DeletedUser341

Guest
Gratuluji a držím palce... Ale neměl by to být problém, spousta hráčů už má hotovo, takže 4 dny na event stačí :)
 

Semtexx72

Znalec fóra
Ahoj, mám dotaz k odměně při dokončení akce - když akce začala, byl jsem ve III. fázi hry. Akce končí za 48 hodin a já jsem dnes již otevřel truhlu na vstupu do IV. fázi hry. Odměnu ve formě festivalového stánku jsem si doposud nevyzvedl, chtěl jsem to udělat až budu ve IV, že dostanu lepší parametry budovy (ještě jsem si ani nevyzvedl tu odměnu za 38. úkol (10% příděl zásob, neklikl jsem na Dokončit), i když ten úkol mám splněný).
Uvažuji správně ? Resp. jsem už ve IV, tím že otevřu truhlu? Nebo nejprve musím dát 70 VB do Pokročilých průzkumníků (které byly původně skryté pod truhlou) a teprve potom budu oficiálně ve IV ? Pokud se totiž dívám na dosud nepřijatou odměnu a najedu myší na malou ikonku toho festivalového stánku, tak se mi ukáže obrázek s jeho parametry - a tam je 290 obyvatel a 390 kultury - což odpovídá pouze III fázi hry.
Takže co nakonec rozhoduje o úrovni budovy za akci - to ve které herní fázi jsem danou akci začal dělat, nebo ve které fázi akci skončím ? Prosím poraďte.
 
Nahoru