• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Úkolová linie Dny hudby

DeletedUser5482

Guest
Přesně jak píše @Prealiena, budova se řídí tím, v jaké kapitole jsi, když ji získáš a do nové kapitoly se dostaneš dokončením výzkumu průzkumníků dané kapitoly.
 

DeletedUser2076

Guest
No popravdě poslední úkol je docela zvláštní jsem na konci výzkumu a mám vylepšené všechny budovy abych mohla dostat budovu musím postavit budovu od základů až do 18 což je časově dost náročné, takže jsem spotřebovala všechny časové bonusy co jsem při akci dostala některé co jsem měla v zásobách a jen doufám že to do konce akce stihnu momentálně jsem u lvl 12 :( tak nějak se mi tento poslední úkol zdá nedomyšlený protože na druhém světě mám slabý účet a už víc jak den mám splněno, skoro přemýšlím o tom jestli ta budova za to opravdu stojí
 

DeletedUser4918

Guest
Teď si nejsem přesně jistý, protože tenhle úkol jsem už taky dokončil, ale není tam "18 nebo vyšší"? Na GoK to tak je...
Samozřejmě ti to nepomůže, máš-li všechny budovy na maximu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru