• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. annaj

    Informace o zbývajícím čase do ukončení věže

    Informace o zbývajícím čase a bodech společenství je přístupná až po rozkliknutí věže. Nešlo by informaci o zbývajícím čase a naplněnosti věže např. 1250/1330 dát rovnou na mapu s věží? Bylo by to přehlednější v čase, kdy do konce věže zbývá málo času a každý by hned viděl, jak na tom...
  2. annaj

    Žebříček turnaje i pro společenství

    Měl bych jedno vylepšení. Chybí mi přehled, jak si aktuálně vedou jednotlivá společenství v průběhu turnaje. Zatím tam jsou jen jednotlivci. Důvod je jednoduchý. Chci vědět, jak jsou aktuálně silná společenství, což by mělo napomoci rozhodování o tom, kam případně přestoupit, když se hráč zaměří...
  3. annaj

    Chybějící artefakty

    Jak získat chybějící artefakt pro rozvinutí budovy na 10.úroveň? Chybí mi doktor čaroděj. Nebo zavést nějakou možnost jeho výroby po dodání surovin?
  4. annaj

    Ruční a automatické spouštění objevování nových provincií.

    Nyní probíhá objevování provincií po ručním kliknutí konkrétní provincie , vždy poté, když je objevena předchozí. Nevýhoda je neustálé kontrolování, jestli je už objevena, či ne. Tím se ztrácí čas, kdy může další objevování provincie ihned navazovat . Bylo by možné nastavit nějaký automatický...
  5. annaj

    Přidělování VB do divů pro ostatní hráče ze zpráv

    Hraji na notebooku a v minulém společenství, kde jsem cca ještě před týdnem byl, mi fungovalo k mé spokojenosti přidělování VB bodů spoluhráčům přímo ze zpráv - přibližně tímto způsobem: zprávy, kliknu např na 30VB, pak jméno hráče, přidat body do divů. Nyní po přechodu k jinému společenství...
  6. annaj

    Hledám zkušené

    Jsem v současné době 65. hráč žebříčku s více než 3,6 mil body. Zkušenosti mám v TOP 5 gildách, posledně jako zástupce velitele. Pravidelně motivuji, hraji turnaje v rozpětí 3000-4000 bodů, věž pravidelně celou, aktivně dobrodružství. Očekávám aktivní přístup gildy , pravidelnou motivaci...
Nahoru