• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Přidělování VB do divů pro ostatní hráče ze zpráv

annaj

Pozorovatel
Hraji na notebooku a v minulém společenství, kde jsem cca ještě před týdnem byl, mi fungovalo k mé spokojenosti přidělování VB bodů spoluhráčům přímo ze zpráv - přibližně tímto způsobem: zprávy, kliknu např na 30VB, pak jméno hráče, přidat body do divů. Nyní po přechodu k jinému společenství, kdy se jen změnila moje funkce ze zástupce velitele na člena společenství, tato klikací rychlá funkce chybí a zobrazuje se stále jen "odeslat zprávu" a "navštívit". Psal jsem na podporu a tam jsem dostal neuspokojivou odpověď, že tato klikací funkce je možná pouze z mobilní aplikace a z chatu. Považuji to za nesmysl a naskýtá se tedy otázka. Proč mi to šlo a proč to některým hráčům z Pc a noťasu také nejde a nestálo by za zamyšlení to sjednotit a zjednodušit u všech zařízení?
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Vřele to podporuji, páč mi to pěkně leze na nervy:
Kliknu na zprávu, vyberu VB příděl, napíšu svůj požadavek, vyjedu, otevřu spolek, kliknu na pomoc s divy, vyberu div a dávám konečně body.
Tohle mě sejří od samého začátku. Navíc ještě, když to musím dělat z Turnaje a nechci přijít o automatické načítání VB. To už je úplný opruz. Především ve 2. a 5. kole, když není po ruce rozjímání.
Druhý způsob přes kliknutí na jméno hráče a "navštívit" je sice pohodlnější, ale velice často pro dlouhé načítání hráčova města zase pomalejší.
Tak a teď si vyberte.
 
Naposledy upraveno:

Elvinka12

Učedník
netusim proc ale z pc to snad nikdy neslo jen pres chat a nebo pres seznam clenu
kazdopadne pokud chces dat nekomu mimo spolek a neni to soused musis primo navstivit mesto a v aplikaci staci pouze zprava

rozhodne jsem pro vetsi sjednoceni a to nejen v tom prispivani na divy

@Schoenfeld ty jsi dobry blazen to znamena ze kdyz nemas vetsi zasobarnu na knizky a tak jdes co 2 kola mesto?
 

annaj

Pozorovatel
Byl bych rád, kdyby se k tomu vyjádřil někdo kompetentní, kdo má možnost tuto hru ovlivňovat a měnit. Myslím, že by tato změna byla prospěšná ke zjednodušení hraní. Rovněž bych uvítal i nějakou jednoduchou doplňující tabulku, kam a komu přiděluji VB a rovněž obráceně od koho VB přišly a kdy. Předejde se tak dohadům a sporům, co kdo klikal a v jaké výši, ubude urážek a vyhazovů ze společenství
 
Nahoru