• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Žebříček turnaje i pro společenství

annaj

Pozorovatel
Měl bych jedno vylepšení. Chybí mi přehled, jak si aktuálně vedou jednotlivá společenství v průběhu turnaje. Zatím tam jsou jen jednotlivci. Důvod je jednoduchý. Chci vědět, jak jsou aktuálně silná společenství, což by mělo napomoci rozhodování o tom, kam případně přestoupit, když se hráč zaměří na tento typ disciplíny. Je to stejný typ žebříčku jako informace z věže, kde pořadí společenství se aktuálně objevuje
 

Elvinka12

Učedník
pro rychly prehled mas na predni strane spolku nejen ziskane milniky z veze ale i ziskane truhly to napovi pripadne pouzit elvenstats ktery ale v posledni dobe ma problem s turnajema celkem casto vysledky schazi, ale co se tyka probihajiciho turnaje to tam najdes staci si nastavit sve mesto

ale urcite by to pro nas hrace bylo jednodussi
 

WinterPhoenix

Znalec fóra
tohle mi přijde celkem nepodstatné. Ano, sice by podobný žebříček byl fajn, ale když chceš vědět jak jsou společenství silná v turnajích, dá se podívat i mna popis společenství. Hodně společenství tohle uvádí v popisku a pokud chceš vědět jak si aktuálně dané společenství vede, není nic jednoduššího než zkusit napsat veliteli.
Jasně ze žebříčku by ses dozvěděl/-a jak si aktuálně dané společenství v turnajích vede. Ale v případě že hledáš nové společenství, je jednodušší to brát spíš takhle. Můžeš se tak kromě toho jak zvládají turnaj, dozvědět i další důležité informace. Osobně i když bych své město zaměřil především směrem na turnaje, nezvolil bych to jako hlavní kritérium pro hledání nového spolku.
 

Elvinka12

Učedník
tak jasne no nez nekomu napisu divam se kde je misto od shora pak co maji v popisku pak jak hraji (vez i turnaj) a nakonec pisu, protoze si myslim ze to je vec bez ktere to nejde
jako ten zebricek dobry pro jeden turnaj, ale porad jeden turnaj ti nedava info o tom jak si prubezne spolek vede a to ani predni strana spolku muze napovedet i pres to muze byt spolek na klesajici tendenci treba takze stejne i s timto bych elvenstats nevynechala
 

annaj

Pozorovatel
N evím, jestli já jsem blbej, ale píšu, že mi chybí aktuální porovnání, jak si jednotlivá společenství vedou. Tedy nezajímá mě, jak to bylo minulý týden,ani před půl rokem. Ale srovnání všech společenství, ne jen jednoho
 

WinterPhoenix

Znalec fóra
@annaj já ti rozumím, ale pochop, že to není vždy objektivní. Můžeš mít společenství které dává běžně turnaj řekněme na 10 truhel. Ale pak si řeknou že určitý turnaj pojedou na doraz a zkusí co dokáží nahrát. V takovém případě se stejný spolek rázem může objevit i na 14 truhlách.
 

annaj

Pozorovatel
@annaj já ti rozumím, ale pochop, že to není vždy objektivní. Můžeš mít společenství které dává běžně turnaj řekněme na 10 truhel. Ale pak si řeknou že určitý turnaj pojedou na doraz a zkusí co dokáží nahrát. V takovém případě se stejný spolek rázem může objevit i na 14 truhlách.
Nejde o to, jestli je to objektivní nebo ne. To , co píšeš, si samozřejmě uvědomuju. Aktuální stav přeci nedává přehled dlouhodobý :). Ale děkuji ostatním, co pochopili a píšou k věci
 
Nahoru