• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Migrace kapitol

    Někdo tu zmínil DS. Tam byl velký rozdíl. Pytle mincí za pár % skladu, ve vyšších kapitolách za 30% nebo 40%. Když jich společenství potřebuje asi 300, tak na malých účtech se to dělalo líp. Velké mohly vyrábět něco jiného... @dodoch1 kouzelné budovy jsem nasbíral z věže. Ve trojce to padalo. Na...
  2. Migrace kapitol

    Nevěřím tomu, že změny ve stromu výzkumu se někomu líbí a migrace kapitol je pěkně na prd. Věž věčnosti, která se dříve otevírala sama na začátku třetí kapitoly, se nyni musí vyzkoumat v páté kapitole a to trvá věčnost, se tam dostat. Jak to jako pomáhá novým hráčům? Jako tím, že to mají těžší...
  3. Diskuze O nejlepší budovu Nezbedné terapie

    Hustý město.
  4. Soutěž O nejlepší budovu Nezbedné terapie

    Největší radost mi udělala 12x Děsivá klinika. Výborně doplňuje moji sadu Tréninkových dojo.
  5. Předáno Vyřazení portálových bonusů z hlavních odměn věže

    Portálový bonus jsou v podstatě suroviny, které jinak musíte vyrobit v budovách, co vám zaberou půl města. Znám hráče, co mají klidně 20 budov spřátelené rasy a nadávají na portálové bonusy. Přitom řada kapitol ve hře jde udělat jen s portálem a bonusem a na volné ploše můžete mít užitečnější...
  6. Výkon manufaktur

    GorGlin Mincí a zásob produkuji dost a body do žebříčku zatím neřeším. Chci se chvíli plácat ve třetí kapitole. Nasbírat nějaké kouzelné budovy a tak a pak se uvidí. Jde mi jen o tu efektivitu. Na mém levelu T1 manufaktury na levelu 10 jsou v přepočtu na čtvereček za víc bodů, než T3. I při...
  7. Výkon manufaktur

    Děkuji za odpovědi. Jediný, kdo částečně odpověděl na moji otázku byl Lovec Krys. Další už jen řešíte směnu. Řekněme, že mi to zboží vždycky někdo vymění, protože já ho vyrábím po stovkách jednotek a členové spolku po desetisicích, takže je jim nějakých 2250 dřeva za 1000 prachu fuk. Zpět k...
  8. Výkon manufaktur

    Chci se zeptat, zda výroba zboží v manufakturách je srovnatelná při přepočtu na čtvereček a mezi sebou, nebo je tam nějaký rozdíl? Jestli se vyplatí postavit více manufaktur určitého typu posíleného zboží a pak měnit na tržišti za ostatní typy, nebo je to ekvivalentní? Nemůžu to nikde najít a...
  9. Bonus na diamanty

    Tak krom toho, že to je škoda, protože na malém si to za 5000 nekoupím, tak je to taky marketingově špatně. Ve všech on_line hrách utrácí nejvíc ti, kteří už dosáhli nějakého stupně rozvoje. Dát takovouhle nabídku nováčkovi, který neví, jestli to bude hrát týden nebo 14 dní a nedat jí někomu...
  10. Bonus na diamanty

    Už to tu zaznělo, ale uspokojivou odpověď jsem ve vlákně nenašel, tak to zkusím znovu. Dva herní účty. Na jednom, který je ve 12.kapitole maximální nabídka 10000 diamantů za 2000 Kč, na druhém, který je ve čtvrté a je minimální vůle s ním někam spěchat je momentálně nabídka na 95100 diamantů za...
  11. Soutěž O nejlepší budovu Podzimního zvířetníku

    Pro mě je nejlepší jednoznačně Training dojo. Ve třetí kapitole tak mám spoustu populace, kultury i vojáků. Je to neocenitelná pomoc do turnajů i do věže.
Nahoru