• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Theas

    Darování libovolné věci z inventáře členům společenství.

    Vůbec jsem tím nemyslela, že bych někomu darovala vývojové budovy či jejich vylepšení. Jak už to tu x krát padlo, to jsou budovy, které jak píšete si každý musí získat sám a ty by prostě byly uzamčené. Myslela jsem spíš různé kulturní atd. které můžeme získat např. v eventech. Už několikrát se...
  2. Theas

    Výroba kouzla: Teleportace budovy

    Chceme se pokusit o umístění. :)
  3. Theas

    Výroba kouzla: Teleportace budovy

    Já osobně bych hrála věž i tak. Hraji věž hlavně kvůli diamantům než teleportaci, a ta mi fakt nepadá. Mrzí mě to, hlavně když se hraje Ds a snažíme se o umístění. Buď musím nějaké budovy prodat a pak je zase stavím, což mě přestává bavit. Vzhledem k vyšší kapitole nemám ve městě moc místa.
  4. Theas

    Výroba kouzla: Teleportace budovy

    [Shrnutí] – Možnost výroby kouzla: Teleportace budovy. [Podrobnosti] - Líbila by se mi možnost vyrobit si v akademii kouzel Teleportaci budovy. Bohužel, ve věži nemám skoro vůbec štěstí na toto kouzlo. Proto bych brala i jinou možnost, jak kouzlo získat, než jen jako náhodnou odměnu ve věži...
  5. Theas

    Darování libovolné věci z inventáře členům společenství.

    Líbí se mi co píše GoldAngelcz :) Padl tu návrh a pak už je na vývojářích, jak ho třeba poupraví. :) A, Tak jak to píše GoldAngelcz si myslím, že to zní dobře. :)
  6. Theas

    Darování libovolné věci z inventáře členům společenství.

    Přesně jak říká Danber7777. A jak jsem se již v úvodu zmínila, proč na ně mají doplácet ostatní hráči? Vždy se prostě najde někdo, kdo se bude snažit najít skulinku a vše zneužít.
  7. Theas

    Darování libovolné věci z inventáře členům společenství.

    To je jasné. Návrhy si myslím, že jsou super. Ostatně by bylo fajn kdyby to pak mohl každý využívat různě - někdo darem, někdo burzou atd. Kdyby se třeba v inventáři vytvořila další složka "sklad společenství", proč ne. Mohla bych do ní ze svého skladu dát to, co nechci, a někdo si to mohl vzít...
  8. Theas

    Darování libovolné věci z inventáře členům společenství.

    Luterina - Ano přesně tak jsem to myslela :) Darování ostatním hráčům. Za turnaje dávám prvním třem odměny do divů a líbila by se mi možnost darovat jim něco lepšího. :)
  9. Theas

    Darování libovolné věci z inventáře členům společenství.

    Shrnutí: Líbila by se mi možnost, darovat členům mého spolku dle mého výběru věci z inventáře, ať už kouzla, požehnání či budovy ze shromaždiště. Podrobnosti: Mám spoustu budov, které nechci a nevyužívám, (jasně mohu je v akademii rozložit) ale některým členům by se zrovna daná budova líbila či...
Nahoru