• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výroba kouzla: Teleportace budovy

Theas

Kolemjdoucí
[Shrnutí] – Možnost výroby kouzla: Teleportace budovy.
[Podrobnosti] - Líbila by se mi možnost vyrobit si v akademii kouzel Teleportaci budovy. Bohužel, ve věži nemám skoro vůbec štěstí na toto kouzlo. Proto bych brala i jinou možnost, jak kouzlo získat, než jen jako náhodnou odměnu ve věži.
[Důvody] - Aby měl každý hráč stejné možnosti využití teleportace. Věž je sice především o štěstí, ale spousta věcí, se dá získat i jinak. Teleportace však ne. Pokud má někdo více štěstí, tak například při dobrodružství má lepší možnosti.
[Dopad na jiné herní prvky] - Napadá mě jedině jaká bude cena za toto kouzlo.
Dodatečně vkládám reakci na: sir89. Myslím si, že lidé budou hrát věž i nadále, že kvůli možnosti výroby nepřestanou věž hrát. Já osobně hraji věž hlavně kvůli diamantům.
 
Naposledy upraveno:

Deleted User - 106411

Guest
Ahoj.Myslím si ze teleportovaci kouzlo je dobra volba hry.Je to odměna za snahu ve věží.Kdyby pak byla možnost výroby kouzla bylo by to kontraproduktivní a to s toho důvodu že lidi by už nelákala věž jako zdroj kouzla.Pak by si každý vyráběl teleport a hra by byla jednodušší na úschovu budov a tím pádem by se stala hra tzv lehkou klik hrou.Jelikož je možnost získat kouzlo pouze z věže žene lidi hrát věž protože teleportovat budovy při přestavbě města není o tom klik jsem klik tam ale o přemýšlení.A co je Elvenar....strategie.Jakou taktiku zvolis tak hrajes;)Rozvrhnes,uschováš,postavíš.
 

Lovec Krys

Legenda
@Theas Ono hodně záleží, kolik z té věže děláš. Při pravidelném hraní celé věže ti jich za nějakou dobu napadá tolik, že nebudeš vědět, co s nimi.
Jinak samozřejmě proti návrhu nic nemám, jen si myslím, že neprojde právě z odkazem na to, že je to odměna z věže. Ale zkusit se to může.
 

Theas

Kolemjdoucí
Já osobně bych hrála věž i tak. Hraji věž hlavně kvůli diamantům než teleportaci, a ta mi fakt nepadá. Mrzí mě to, hlavně když se hraje Ds a snažíme se o umístění. Buď musím nějaké budovy prodat a pak je zase stavím, což mě přestává bavit. Vzhledem k vyšší kapitole nemám ve městě moc místa.
 

Lovec Krys

Legenda
No já bych na Ds teleporty neplýtval, zejména pokud je 37. místo u vás obvyklé. Pokud nejedete na vítězství, tak na umístění prakticky nezáleží. Pak můžu jedině doporučit strategii - 1 mapa - 1 cesta, pak vybrat odměny a kašlat na to.
 

antjosef

Kolemjdoucí
Já jich mám 214 , protože já hraji 3. patra a zatím je moc nepoužívám je fakt ,že DS moc nehraju. Nemam zas tolik času na hru a odměny si myslím ,že zato nestojí.
 

Jirinazel

Znalec fóra
Já hraju Věž jenom do prvního, max. druhého patra. Teleporty mi v 1.p. padají často, momentálně jich mám 16. Možnost výroby bych uvítala, i když nevím, do jaké míry bych jí využila, ale myslím, čím více možností, tím lépe. Že by to ovlivnilo přístup k Věži, tak toho bych se nebála vůbec - Věž je přece o něčem jiném, těch, co jí hrají jenom kvůli teleportům bude asi poskrovnu.
 

Trumpetka

Znalec fóra
vše má své pro a proti...
+ přidání do třetího slotu Řemeslné bych bral
- pokud by to mělo zabírat místo v pátém slotu, kde co nejčastěji vyhlížím Krmení, tak by mě to nepotěšilo
 

Hexik

Znalec fóra
tak ja bych brala vyrobu teleportu taky nemuselo by to do vyroby chodit casto ale obcas ve 2 mestech jich mam dost a v tom vetsim malo asi ze je vic pouzivam veze chodim tak nejak podobne takze nevim kde je chyba
 

Mescal

Mistr slova
Nevím, ale ve Věži teleportační kouzlo dost padá, když pominu ostatní dvě vyšší patra, tak z prvního patra mám obvykle 2 kouzla.
Osobně mám v inventáři kolem 100 ks teleportačních kouzel.
 
Nahoru