• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. BlackJar

    Kapacita radnice pro bonusové mince

    Mám dotaz, jak se určuje kapacita pro uložení bonusových mincí, získávaných z přijaté sousedské pomoci. nikde na WiKi jsem tuto informaci nezjistil, ale zjistil jsem, že asi nějaký limit úložiště pro tento "inventář" ve hře existuje. Proto mě zajímá jak se počítá, určuje.
  2. BlackJar

    Informace i odměně z divů

    Stav: Pokud získám odměnu za pomoc v divu, tak vidím v oznamovacím okně jen samotnou odměnu a když okno zavřu, tak se už k této informaci nedostanu. Stejně jako k přehledu odměn z věže nebo turnaje. Návrh: 1. v okně s odměnou zobrazovat také informaci o jaký div a u jakého hráče se jednalo...
  3. BlackJar

    Sousedská výpomoc v malém městě

    V prohlížečové verzi hry na PC nejde poskytnout sousedskou výpomoc za následují situace: - sousedovo město má jen málo budov a na žádnou z nich není možné sousedskou výpomoc poskytnout (buď z principu hry, nebo z důvodu že už byla poskytnuta jiným hráčem) - jedinou budovou na kterou by mělo být...
  4. BlackJar

    Sousedská výpomoc v malém městě

    V prohlížečové verzi hry na PC nejde poskytnout sousedskou výpomoc za následují situace: - sousedovo město má jen málo budov a na žádnou z nich není možné sousedskou výpomoc poskytnout (buď z principu hry, nebo z důvodu že už byla poskytnuta jiným hráčem) - jedinou budovou na kterou by mělo být...
  5. BlackJar

    Seznam měst sousedů

    Aktuálně je na mapě světa seznam provincií k prozkoumání a rozpracovaných (nedokončených), po dobu turnaje seznam provincií turnaje. Na mapě jsou však také města sousedů a to nikde není zachyceno jako seznam. Návrh - do menu mapy světa doplnit položku "Objevení sousedé", po jejím použití by se...
  6. BlackJar

    Zadávání výroby hromadně

    Bylo by asi příjemné, kdyby obdobně jako pro dílny, bylo možné provádět hromadné zadávání i v manufakturách. Podobně jako je to možné pro dílny. inovace A: možnost zapnout zda zadávat hromadně pro všechny manufaktury jednoho typu zboží nebo jen pro aktivní. inovace B: možnost k alternativě A...
  7. BlackJar

    zadávání výroby - dialog mobilní v aplikaci

    Když v appce zadávám výrobu do manufaktury zůstane dialogové okno po zadání otevřené a musím ho samostatně zavřít. To se děje u manufaktur do té doby, pokud je ještě ve městě ještě nějaká další manufaktura na stejné zboží, která ještě nemá provedeno zadání ... tedy ještě spí. Pokud jde o...
Nahoru