• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Sousedská výpomoc v malém městě

BlackJar

Pozorovatel
V prohlížečové verzi hry na PC nejde poskytnout sousedskou výpomoc za následují situace:
- sousedovo město má jen málo budov a na žádnou z nich není možné sousedskou výpomoc poskytnout (buď z principu hry, nebo z důvodu že už byla poskytnuta jiným hráčem)
- jedinou budovou na kterou by mělo být možné poskytnout sousedskou výpomoc vždy je hlavní sídlo
- v tomto městě je v době snahy o poskytnutí výpomoci hlavní sídlo v rekonstrukci (vylepšuje se)

V tomto stavu poskytnout výpomoc na PC není možné, lze pouze použít tlačítko "Hotovo" a z města odejít.

Přitom poskytnutí výpomoci ve stejné situaci přes aplikaci v mobilu/tabletu je možné.

Bylo by dobré problém v prohlížečové verzi odstranit a hlavní sídlo by mělo (jako výjimka) přijímat výpomoc i v době vylepšování.
 

DeletedUser7752

Guest
Hraju na PC, momentálně vylepšuju hlavní sídlo a nahazujou mi výpomoc i na to sídlo. Jsou mezi nimi i hráči vyšší úrovně než já a zatím jsou mimo můj dosah na mapě světa (tudíž jejich výpomoc nešla přes ikonu oplatit v upozorněních a nejsou ani se mnou ve stejném společenství). K dispozici byli volné i kulturní budovy.
Jestli to nebude chybou konkrétního prohližeče. Já hraju na Avast Secure Browser
 

Přílohy

  • sousedská na sídlo počas vylepšování.jpg
    sousedská na sídlo počas vylepšování.jpg
    278,5 KB · Zobrazení: 71

Deleted User - 488716

Guest
@Damias Pokud ty vylepšuješ sídlo a někdo ti chce dát sousedskou výpomoc, tak je jedno, jestli hraješ v prohlížeči nebo v mobilní aplikaci, podstatné je to, co používá hráč, který ti chce pomoc poskytnout. Pokud hraje v prohlížeči, nemůže ti sousedskou pomoc na vylepšující se sídlo poskytnout, v aplikaci to možné je.
 

DeletedUser4336

Guest
Toto je známý problém, ale i přes veškerá upozornění se tím asi nikdo nechce zabývat.
 

luterina

Veterán
Já bych to, že v prohlížečové verzi (na PC) hl. sídlo, které je ve výstavbě, motivovat nelze, za chybu nepovažovala, tak tomu bylo vždy a mobilní aplikace, která je od prohlížečové verze oddělená, že hl. sídlo ve výstavbě motivovat umožňuje, když přišla než PC verze později a hl. sídlo, jestli se zrovna staví či ne, přirozeně nerozlišuje, bych viděla, že je taky bezchybné. Proto spíš možnost motivovat hl. sídlo, i když je ve výstavbě, aby šlo i na PC, bych viděla do sekce nápady a návrhy, i když si nejsem jistá, jestli něco takového technicky vůbec možné je, určitě bych mít tu možnost, ocenila.
 

DeletedUser4336

Guest
Tak ona celá situace podle mě vznikla tím, když se programovala aplikace, a řada funkcí byla zjednoduššena nebo osekána, takže nejspíš se z nějakého důvodu nechtělo, aby se zjišťoval stav hlavního sídla z města (což mi sice není příliš jasné, protože např. kultura také má zpětnou vazbu, a i když je např. mezi tím motivována, vyhodí zpětně požadavek, že již byla motivována, tak si to představuji, a u PC to tak také funguje). Rozdíly se řešily až pak, a jen některé neodbytné návrhy a požadavky jako např. motivace byly převedené do prohlížeče. Takže chyba to opravdu není, nedostatek ale podle mě je.
 

BlackJar

Pozorovatel
chyba ve smyslu chybného kódu programu to není, ale chyba v chování to prostě je. Když to vidíte jinak je to jen otázka pohledu, ale do námětů to překopíruji,
 

DeletedUser4336

Guest
No já nepsal, že to vidím jinak, jen jsem to upřesnil, do sekce chyb se většinou vkládá, když něco nefunguje dle původního záměru. Navíc umístění do návrhů má teprve šanci, že bude správně předloženo vývojářům, kteří rozhodnou co bude dál.
 
Nahoru