• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zadávání výroby hromadně

BlackJar

Pozorovatel
Bylo by asi příjemné, kdyby obdobně jako pro dílny, bylo možné provádět hromadné zadávání i v manufakturách. Podobně jako je to možné pro dílny.

inovace A: možnost zapnout zda zadávat hromadně pro všechny manufaktury jednoho typu zboží nebo jen pro aktivní.

inovace B: možnost k alternativě A zadávat výrobu pro všechny manufaktury bez ohledu na druh zboží

inovace C: možnost spolu s A (resp B) také vybrat zda zadávat jen pro manufaktury stejné úrovně rozvoje

mimo to by ještě bylo možné uvažovat o hromadném zadávání na manufaktury na kterých je kouzlo výroby
 

Angedev

Velmistr písma
Tady je problém v tom, že po vylepšení manufaktur do 12. kapitoly a výše ti zmizí jedno a dvoudenní výroby a jsou nahrazeny živoucím zbožím. Hromadná výroba by nejspíš měla starost tohle rozlišit.
 
na druhou stranu, já bych to bral i na úkor toho. Připadá mi to jako malý problém a v těch vzácných případech, kdy má někdo menší i větší levely výroben, by to prostě zadával nadále ručně
 

Dobrodej

Kolemjdoucí
určitě ano, problém s živoucím zbožím a manufakturami od 12 kapitoly je myslím řešitelný snadno a živoucí zboží by šlo dál ručně nebo jako další volba hromadného zadání
 

Lovec Krys

Legenda
Ono to bude určitě chtít po jednom druhu zvlášť - bo Prošlé zboží, které nahrazuje 24 a 48h výrobu. A určitě nechceme zároveň s bonusovým pustit i nebonusovou výrobu.
 

Deleted User - 624057

Guest
Souhlasím s každou eliminací zdlouhavého klikání. Hraju ještě FoE a jsem z toho všeho docela uklikaný ;)
 

Tulpasov

Kolemjdoucí
Možná by šlo to nejprve na zkoušku zavést jen do 12.kapitoly. A pak se uvidí. Aspoň něco, než nic.
 
já myslím, že živoucí není žádnou překážkou. Pokud by někdo měl NÁHODOU výrobny nižších i vyšších úrovní, tak to holt v jedněch odkliká růčo a až pak zadá hromadnou. Něma problema
 

papap

Mistr slova
Já jsem pro, také jsem o tom přemýšlel a dost by to ušetřilo čas. Já vždy vybírám a zadávám jako první živoucí zboží a až pak normální, takže takto by to nevadilo. A kdyby bylo možné si to zapnout nebo nechat vypnuté, tak pro ty co to nechtějí by to bylo ok. :)
 

Dobrodej

Kolemjdoucí
díky vývojářům, v aktuální verzi už je to podle jejich rozhodnutí už nějak vyřešeno a je to užitečné.
 

OldMaGorr

Mistr slova
Je to super, významně to urychluje zadávání. Ještě by to mohlo být i pro zbrojnice/orky a docela by se mi líbilo, aby zpětně pro dílny to bylo taky podle levelu - tak jako je to pro manufaktury.
 

Ladonka

Učedník
U zadávání dílen bez ohledu na level bych nic neměnila. Zlatě, když se vše může zadat na jedno zadržení.
 

OldMaGorr

Mistr slova
U dílen jsou ale taky někdy situace, kdy pomocné dílny lvl1 v DS nebo eventech je potřeba nastavit jinak než "velké" dílny. A bylo by to "jednotnější". Proto byl můj návrh.
 
Nahoru