• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Opraveno Tržiště = filtr zboží

    Na tržišti nemůžu vyfiltrovat, kdo nabízí nebo požaduje to to nové živouocí zboží rasy konstruktů. Podotýkám, že tržiště mám již vylepšené, zboží vyrábím, obchoduji s ním (mohu dát i přijmout nabídku), jen nevidím na tržišti ten filtr, který by mi ikázal například jen všechny požadavky na...
  2. Světová mapa Vylepšení průzkumníků

    Poslední vylepšení průzkumníků bylo přidáno tuším v elementálech. Pro ty z nás, kteří mají již hodně prozkoumaných provincií jsou ty nové téměř nebojovatelné a i na výkup pekelně drahé. Nicméně některé úkoly průzkum provincií či řešení střetů neustále vyžadují. Pokud nebudete pokročilejší...
  3. Není chyba nefunguje chat - opět

    A: v1.57.2-(9c4324164) (2018-06-28 7:06) B. Verze 67.0.3396.99 (Oficiální sestavení) (32bitový) C. 30.0.0.113 D: Fakt netuším, nejde mi to dle návodu, ale vypadá jak Windows 10 E: 1366 x 768 F: Wyn G: napíšu-li do chatu "/who", nezobrazí se mi seznam online hráčů, nýbrž a pouze to, co jsem...
  4. Opraveno Žebříček turnajů

    Úplně mi dnes zmizela záložka Turnaje v Hlavním žebříčku. Pod ikonkou Společenství záložka zůstala, ale když ji otevřu, stále se jen načítá a neotevře se.
  5. Opraveno Blbne vám turnaj

    Nemůžu otevřít turnajovou provincii, hlásí mi to splněno 8/8, a dál mne to nepustí, a to jsem ještě nebojovala, kolegyni ze společenství se zase nepřičetla odměna za splněný turnaj. Později to tu vypíšu podrobněji, když to zatím neudělá nikdo jiný
  6. Opraveno Vylepšení akademie

    Verze hry:v1.15.13-(186b729) (2016-10-12 10:51) Prohlížeč a jeho verzeInternet explorer 11.0.9600.18015IC: Verze Flash Playeru: 23,0,0,185 Operační systém Windows 7 home premium: Rozlišení obrazovky 2102 x 1182: Herní svět:Winnyador Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5:1 _/5...
  7. Není chyba slunovrat - úkoly zmizely

    dnes ráno mi zmizela celá úkolová řada letního slunovratu. Splnila jsem úkol, tuším v pořadí asi 22., vyrobit 50 nápojů, a pak tato úkolová řada zmizela a neoběvila se ani po restartování hry. Protože akce Letní slunovrat ještě pár dní potrvá, předpokládám, že je to chyba hry. Nemůže přece běžet...
Nahoru