• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Žebříček turnajů

Meesha143

Znalec fóra
Úplně mi dnes zmizela záložka Turnaje v Hlavním žebříčku.
Pod ikonkou Společenství záložka zůstala, ale když ji otevřu, stále se jen načítá a neotevře se.
 

Přílohy

  • 2.jpg
    2.jpg
    153,4 KB · Zobrazení: 60

DeletedUser1711

Guest
záložka Turnaj není asi proto, že turnaj skončil
Pro společenství funguje, tedy aspoň mě, takže pokud ti nepomůže restart hry nebo PC tak se obrať na herní podporu
 

Meesha143

Znalec fóra
Problém je v tom, že ten žebříček byl vždy dostupný i po skončení turnajů, tepve se začátkem turnaje nového se snuloval, stejně, jako je teď dostupná záložka dobrodružství, ikdyž momentálně žádné dobrodružství neběží. Opravdu se nepletu, konzultuji to tu se spoluhráči. Tak mě napadlo, jestli se nejedná o chybu po aktualizaci.
A žebříček pro společenství nefunguje a stále se načítá, i když jsem provedla to, co zde všichni radí obligátně: promazala historii. Navíc mi nejde načíst ani, když se pokusím přihlásit v jiném prohlížeči (běžně používám google chrome, ale nejde ani v exploreru)m a ani, když se přihlásím z jiného počítače.
 

DeletedUser3031

Guest
Stejný problém, žebříček turnaje se nezobrazuje ani v celkové listině ani v listině společenství - tam se stále načítá...
Arendyll i po restartu pc a 24hodinách od konce turnaje...
 

Prealiena

Velmistr písma
Stejný problém v Arendyllu.
Záložka turnaj v menu společenství se stále načítá.
Při najetí kurzorem na ikonu turnaje na mapě světa se zobrazují pouze otazníky.
Dříve tam bylo odpočítávání do dalšího turnaje, teď nevím, kdy začne další. Jenom doufám, že ještě bude nějaký turnaj.
 

Meesha143

Znalec fóra
v1.41.2-(f38f20b96) (2017-10-26 9:30) verze hry

Verze 61.0.3163.100 (Oficiální sestavení) (32bitový) verze google chromu

27.0.0.183 Adobe flash player

Windows 10 operační systém

1366 x 768 rozlišení

Herní svět Winyandor

Chyba se vyskytuje neustále, poprvé jsem si jí všimla včera, detailní popis je nahoře v tomto tématu.

Jen pro upřesnění,ale pokoušela jsem se přihlásit i v Internet Exploreru a v Mozille, na mobilu v Puffinu, a nikde to nefunguje. Operu nikde nainstalovanou nemám.
 

Meesha143

Znalec fóra
no mě taky ne, ale toho jsem si všimla, až, když jsi mě upozornil :))

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Prealiena

Velmistr písma
@SGTEAM Jsem na tom stejně.

A. Verze hry: v1.41.2-(f38f20b96) (2017-10-26 9:30)
B. Prohlížeč a jeho verze: Google Chrome Verze 62.0.3202.75 (Oficiální sestavení) (64bitový)
C. Verze Flash Playeru: 27,0,0,183
D. Operační systém: Windows 10 Home
E. Rozlišení obrazovky: 1366 x 768
F. Herní svět: Arendyll
G. Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: 5/5
 
Naposledy upraveno:

tupecpolni

Znalec fóra
Tak mne tak napadlo - co kdybych vyskočil ze společenství a zas do něho znovu skáknul, nepomohlo by to? Když se to vše týká turnajů? Ale nepřišel bych o něco? Třeba o body získané v předchozích turnajích za umístění do 100. místa a tak?
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zkoušeli jste to v jiném prohlížeči, například v mnou zmiňované Opeře? Zatím se zde zmiňujete pouze o Google Chrome.

Turnaj by měl být spuštěn až dnes, proto není žádný aktivní a žádný tedy nevidíte. :)
 

Meesha143

Znalec fóra
Zkoušela jsem ještě Explorer a Mozillu, na mobilu Puffin. Nikde mi to nejde.

Tunaje sice nevidíme, ale když najedeme na ikonku na mapě světa, jsou tam jen otazníky. Dříve tam bývalo odpočítávání do dalšího turnaje a to, na jaké suroviny turnaj bude.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Explorer je dle mého již zastaralý, dále se nevyvíjí - byl nahrazen Egde. Puffin není podporovaný prohlížeč. Mozillu jsem si schválně stáhl a i mně to v něm jde. @Meesha143 - zkontroluj prosím aktualizace svých prohlížečů (Google Chrome je již ve verzi 62 a Mozilla ve verzi 56) ;)

Abych to tedy shrnul - osobně jsem použil a bez problému mi to šlo:
Operu v. 48.0.2685.52
*Mozilla Firefox v. 56.0.2
*Google Chrome v. 62.0.3202.75

*Poslední dva jmenované prohlížeče jsou čistou instalací - bez rozšíření a zastaralých souborů cache a cookies.

Zkusil bych tedy v prvé řadě aktualizovat prohlížeč(e) a po jejich aktualizaci kompletně promazat soubory cache a cookies.
 

DeletedUser1803

Guest
Hlásím stejnou chybu, vůbec se nezobrazuje žebříček turnajů, ani v Mozille, ani v Chrome. Svět Winyandor.

Na tom samém PC, ve stejných prohlížečích ale na jiném herním účtu to jede bez problému.

Pokud bude třeba, Hlášení o chybě vyplním večer, teď na to bohužel nemám čas.
 

Meesha143

Znalec fóra
Napsala jsem pouze, ve kterých prohlížečích jsem to ještě zkoušela, ne, kde hraju normálně. A promazání historie a cookies je to první, co dělám, když zde něco nefunguje. Nepomohlo to. Pak jsem tedy vyzkoušela i jiné prohlířeče, ktreré také vždy fungovaly, a nic. A jak se zdá, nejsem jediná s tímto problémem, tak si jen říkám, jestli ten pes není zakopaný někde jinde......
 

tupecpolni

Znalec fóra
Taky si tak trošku myslím, že prohlížečem to nebude. Klapa psala, že v jednom světě chybu má, ve druhém nikoli. Je velmi pravděpodobné, že v obou světech hraje ze stejného zařízení ve stejném prohlížeči, tedy by to pak ukazovalo jinam, se domnívám. A Alavis, koukám, to také píše.
 
Nahoru