• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Blbne vám turnaj

Meesha143

Znalec fóra
Nemůžu otevřít turnajovou provincii, hlásí mi to splněno 8/8, a dál mne to nepustí, a to jsem ještě nebojovala, kolegyni ze společenství se zase nepřičetla odměna za splněný turnaj.
Později to tu vypíšu podrobněji, když to zatím neudělá nikdo jiný
 

Panpav

Pokročilý žák
Jsem na tom úplně stejně, 1. provincie, všechno označeno jako splněno, nelze pokračovat.

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1977

Guest
Mě zas po splnění dalo uplně jinou odměnu: místo 4 VB tak runu kterou nepotřebuji ..a pak ješte jednou to samé v dalším souboji
 

DeletedUser1605

Guest
U me stejnej problem jako u Meeshy a panpava a navic koukam, ze prvni hrac ma po prvnim kole turnaje pres 6000 bodu, no tak to je moc pekne :)
 

DeletedUser2331

Guest
/já mám to samé jsem zvědavý jak to budou kompenzovat 8/8 a dál nic
 

DeletedUser2287

Guest
Chyba v turnaji je vo všetkých jazykových verziách :)
buď vás hra nepustí na ďalšie provincie alebo máte príliš veľké odmeny :D
 

DeletedUser2078

Guest
tuším že za to bude moct zítřejší aktualizace asi už se v tom vrtají
 

DeletedUser1834

Guest
Mně při splnění turnaje zase nepřičtou vůbec VB. ostatní odměny dostanu, třeba turnajové body až moc velké, ale VB ne.
 

Meesha143

Znalec fóra
Verze hry:v1.15.13-(186b729) (2016-10-12 10:51)
Prohlížeč a jeho verzeInternet explorer 11.0.9600.18015IC
:
Verze Flash Playeru: 23,0,0,185
Operační systém Windows 7 home premium
:
Rozlišení obrazovky 2102 x 1182:
Herní svět:Winnyador

Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5:1 _/5

Název úkolu:NEFUNGUJE TURNAJ
Současný stav: prostě nefungujeOčekávaný stav:Záložka se objeví

Kroky, které vedou k chybě (pro opravu chyby velmi nutná informace!):
1.Otevřu mapu
2.dostupná je pouze jedna vesnice, která seš jeví jako splněno 8/8, ikdyž jsem ještě nebojovala
3.neotevřu ani jeden boj

Screen (obrázek) chyby:
 

Přílohy

  • Bez názvu.jpg
    Bez názvu.jpg
    186,6 KB · Zobrazení: 54

DeletedUser149

Guest
Připojuji se k hlášení, já se do první provincie dostala a dokonce na automat odbojovala pět bojů z osmi, ale nepřátelé byli na první provincii nepoměrně silní a jednu celou várku mi to zdecimovalo úplně i když jsem měla jasně vyhrát. Po aktualizování prohlížeče už mi to turnaj nezobrazuje vůbec (po najetí na ikonku stanu mi to hlásí, že nový turnaj započne za necelý týden).
 

DeletedUser1755

Guest
Ahoj, blbne mi turnaj a nevím proč. Ukázalo se mi že začíná a neukazuje se mi vůbec že můžu bojovat. Jen další turnaj za 6 dní :-/

Turnaj bol zrušený :)
Jako že vůbec nebude tento týden? :-O

//Sloučen doublepost, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2078

Guest
Super náhrada problému šetřil jsem si na turnaj protože je to moje bonusová surovina a ejhle turnaj zrušen fakt super
 

DeletedUser1755

Guest
Buď v klidu,jsme dva :D

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2281

Guest
Já jsem zmáknul 5 provincií úplně cajk to šlo, vše jak mělo, žádná chyba... Když jsem chtěl v krystalovém tažení pokračovat, najednou turnaj nic, výsledky jen od prkenňáku a teď tady čtu, že prej ňáká chyba a vše je stopnuto... No dobře... Ale snad jak psali od tvůrčích, bude to znova spuštěno, tak se těšim, páč krystalové turnaje se mi moc líbí a bonusák na krystaly mám...
 
Nahoru