• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Marian24

    4 Hviezdičkovy žabí princ

    Ahoj, Jak je možné , že proti mne stoji žabi princ v boji so 4 hviezdami ? Max je po dokončeni 20 kapitoly 3 hviezdy žabího prince ! Myslel som si,že ide o chybu iba u mňa , ale maju to viacery hráči v klanu . Myslím , že obtiažnosť podla levlov divov je už i tak dosť vysoká , ale ešte takéto...
  2. Marian24

    Legendárna a Epická budova

    Ahoj, Zajímalo by ma, podla akých kategori a kto budovy zaraďaje do škatuliek - Legendárna , Epická a Základná získatelná budova Dnes som prechádzal invetár a všímal si to ...Príklad - Eventovka - Ráj Morskych panen - Legendárna budova / Obyčajna budova z eventu - Dračí matka - Legendárna...
  3. Marian24

    Doplňovani VB do divov

    Ahoj, Priklad - mam nahranych z turnaja 300 VB , davam do divov hračovy 30 VB , druhemu 60 VB , tretiemu 25 VB atd. Moc by som ocenil , aby od umorneho klikania , šli davať VB do divov spoluhračom tak , že kliknem na div a napišem dvoma max troma čislicami , kolko VB chcem odoslať a pošlem mu...
  4. Marian24

    Ukoly jednotlivých kapitol

    Ahoj, Mám navrh , pri hraní kapitoly , ak spravím niečo , čo je potom neskorší ukol v kapitole ,tak nech sa bere , ako splneny a odfajkne sa . Príklad - Pomsta vyhnancu (Prodej veže svetla a temna 5x) urobil som to už na začiatku kapitoly , aby som sa nezaoberal potom stavanim a buranim...
  5. Marian24

    Začátek a konec kapitoly

    Ahoj, da se niekde zistit po jednotlivych kapitolach , kedy som ju začal a skončil ? Diky za info Omluvam sa moderatorom fora , špatne som vložil vlakno presunete prosim do otazok a odpovedi vlakno ? Dik
  6. Marian24

    Předáno Počet dobytych jednotlivych provinci podla relikvi

    Ahoj, Da sa niekde na hre zistit (v architektovy som to nenašiel) kolko mam dobitych provinci podla jednotlivych relikvi ? Diky z info
  7. Marian24

    Eventove Budovy Elvenaru

    Ahoj, Chcel som si vytisknuť informacie o každej Eventovej budove, ktora bola v Elvenari a na zaklade takto priehladnych dat , porovnať si ich vzájomne a zhodnotit , ktoré si v meste nechám a ktoré ne.Na ktore si šetriť KR a postupne vylepšovať a ktoré ne. O chvilku pojdem do aktualne...
  8. Marian24

    Svět Arendyll a Winyandor

    Omlouvam se, že to piši sem , kdy tedy vlastne začal Elvenar oficialne se spuštenim sveta Arendyll a Winyandor? Vratit se po 4 letech a mit takovehle zasoby paaani .... Sem myslel že Elvenar začal nekdy kolem roku 2017(18)
  9. Marian24

    Vymena run Winyandor Enarove velvyslanectvi

    Vymena run z divu do divu Enarove velvyslenectvi , vymeni nekdo ?
  10. Marian24

    Vymena run Arendyll

    Vymeni nekdo z divu do divu runy Enarove velvyslanectvi ? Moc ho hrači nestavej a nechce se mi hledat v mestach a prochazet je, kdo ho ma a kdo ne , každemu zvlašť psat , tak pišu sem .
  11. Marian24

    Zlata propast

    Rad bych vedel duvod proč Zlata propast po vylepšeni na 31 level a vice nepřidava take obyvatelstvo.Vi nekdo proč INNO se takhle rozhodlo a zablokovalo populaci ?
  12. Marian24

    Prestavba mesta po zboření osádniku

    Uvítal by som , ak by pri prestavbe mesta kliknutim na ikonu širky a na budovu ,ktoru chcem presťahovať sa zvyraznili budovy rovnakej šírky. To isté by platilo na kliknutie délky a klik na budovu , by sa zvýraznili budovy rovnakej délky. Podla tohto, by sa mesto prestavovalo ďaleko...
  13. Marian24

    Předáno Apka- Jasné označenie produkcie (zboži a zásob)

    Ahoj, Elvenar hram najradšej na kompe , ale v praci a na cestach sa neda nič ine robiť , len byť odkázaný na apku. No a tu vydím velký prostor pre zlepšenie pre DS károv a tych , čo si predvyrábaju na Event zboží a kladiva. Mám predvýrobené Mramorové mozaiky , okrasne sloupovy , Pokročile...
  14. Marian24

    Stará Garda

    Ahoj, Uvolnilo sa nam miesto a hladame aktivneho hrača v pohodovom spoločenstve.DS ideme na hlavne odmeny z 3 map , Vežu vždy 2 patra a vic a turnaj minimalne na 10 až 11 truhel.Ak maš zaujem a hladaš pevne a dlhofungujuce spoločenstvo , kde je klid a pohoda napiš !
  15. Marian24

    Viditelny stav minci ,kladiv a surovin ve veži

    Ahoj, Uvital by som, ak by bolo vo Veži vidieť zasoby zboži,minci,kladiv,many,semien atd atd všetkeho čim sa da vyjednavať vo veži. Stava sa mi ,že vyjednavam a potom som z ničoho nič v červenych čislach na skladoch a s vyjednavanim musim prestať a prichadzam tak o suroviny kvoli prerušunemu...
  16. Marian24

    Nakup Požehnani - Dešť minci a Přidel zásob

    Ahoj, Bolo by fajn ak by sa z nadbytočnych minci a kladiv dali kupiť požehnania Dešť minci a Přidel zasob. Mam silne dilny a neskutočne mi prebyvaj kladiva nakupovať za ne neustale u obchodnika za jeden deň je potom nevyhodne. Uvital by som ak by sa za prebytačne kladiva a mince dali kupiť...
  17. Marian24

    Zvyšeni osadnicke vyroby

    Ahoj, Tak idem sem ,možno neaka posledna zachrana :D Prosim Vas existuje neaky div, ktory mi zvyši osadnicku vyrobu? Tie posledne kapitoly su naročne a tak už neviem ako, premyšlam si pomocť neakym divom pri osadnickej vyrobe. Viem , že čmelak zvyšuje produkciu portalu ,ale v tym nevyrabam nič...
  18. Marian24

    Novy vzhled Akademie kouzel

    Ahoj, Co takto vylepšit vzhled akademie kouzel ? Za te leta by si už zasloužila renovaci a krajši vzhled a to do ni vchazime dennodenne .
  19. Marian24

    Začatek hrani Elvenar

    Ahoj,chci se optat da se nekde z hry zistit kdy sem konkretni svet začal hrat ?Zajimalo by mne jak dlouho to už hram a nevim to jak to zjistit.Diky
  20. Marian24

    Arendyll

    Ahoj, V zabehnutom klidnom spoločenstve sa nam uvolnili 2 miesta. Hrači ktory maju zaujem hrať v pohodovo spoločenstve pište sem . Podmienky - Vež aspoň 2 patra Turnaj - minimalne 2000 bodov susedska vypomoc 3x za tyden Turnaj robime pravidelne na 11 a vice truhel , vež vźdy minimalne 2...
Nahoru