• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nakup Požehnani - Dešť minci a Přidel zásob

Marian24

Znalec fóra
Ahoj, Bolo by fajn ak by sa z nadbytočnych minci a kladiv dali kupiť požehnania Dešť minci a Přidel zasob.
Mam silne dilny a neskutočne mi prebyvaj kladiva nakupovať za ne neustale u obchodnika za jeden deň je potom nevyhodne.

Uvital by som ak by sa za prebytačne kladiva a mince dali kupiť požehnania v určitom pomere percent.

Diky
 
Naposledy upraveno:

Marian24

Znalec fóra
Tak na 4 kouzelne dilny v mem měste misto mam , je to jen navrh a zeefektivneni hry kdyby tohle šlo .Kdyby se porad vše jenom uklizelo jakej by mneli zmysel kouzelne dilny ve veži ktere dostavame ?Pro takovehle hrače by byli zbytečny....A to se jedna o o jednu z TOP odmien z veže .
 

GorGlin

Veterán
Byl jsem jen zvědav.
Já jsem se časem dopracoval na dvě dílny, ne že by nebylo místo, nemám pro ně uplatnění.
Když mi ted padne z věže kouzelná budova zůstane v inevntáři.
Pro mě je lepší manufaktura, která vyrábí než dílna jejíž zásoby měním u obchodníka.
 

machitka

Pokročilý žák
Mně by se spíš líbilo, kdyby šly za kladívka koupit VBčka :D ale chápu, že to neprojde. Taky jedu na 4 kouzelné, ale když nad tím tak přemýšlím, klidně bych mohla ještě jednu uklidit.. :)
 

Marian24

Znalec fóra
Mne sa často stava, že vymlatim armadu , nakrmim Medveďa a staviam armadu a vystavbu armady skracujem časovačmy .Aby som potom rychlo naplnil sklad kladiv a mal z čoho stavať armu doplňujem sklad kladiv požehnaniamy.Preto ma tato myšlienka napadla na zakupenie požehnani.No a tych požehnani na kladiva mam fakt pomenej a myslim že nie som jediny .
 

12alfa

Pokročilý žák
Taky mám 4 kouzelný a kladiva musím saturovat přes Akademii. Hm. Asi moc mlátím armádu... :-D
 

GorGlin

Veterán
Tak tomu rozumím, taky jednou za dva týdny prozenu vojenskou výrobou nějakých 30 milionů kladiv, to pak sháním kde se dá.

Vždyť máte oba věž prosperity, když zakouzlite, musí vám zásoby lezt i usima
 

Mescal

Mistr slova
Jestli máte hodně zásob a mincí, tak udělejte patro nebo dvě ve Věži formou vyjednávání s duchy a máte po starostech. :)
Utrácet zásoby nebo mince u obchodníka se mi jeví jako velmi dvousečné, protože po nějaké době se dostanete u obchodníka na takové cifry, že pak úkol z eventu typu "Nakup 4x u obchodníka" bude velmi náročný.
 

Hexik

Znalec fóra
@Marian24 zni to pekne, ale prijde mi to jako nesmysl tak proste sniz dilny zadej produkci orku nebo je vic moznosti jak se kladivek zbavit, osobne mam trrosku nastavenou nizsi vyrobu a pak trebas na vikend kouzlim a nakou kulturku aby bylo nastroju vic kdyz zadavam casteji vojska a tak, prebytecne mince pak utracim za knizky coz sice zvysuje cenu, ale knizky za surky nakupuju opravdu jen obcas takze v nouzi koupim za ne
@Mescal jinak co se tyka nakupu u obchodnika to se resetuje kazdou noc vzdy mas odpocet takze nakup je v pohode vzdy to delam ze poklikam ruzne suroviny za tu prvni cenu a jeste kombinuju nastroje a mince, jinak zakladni cena obchodnika je myslim zavisla na epizode a pak pokud vylepsujes obchodni cech ten je ted taky velmi popularni
 

Marian24

Znalec fóra
Ja nepotrebujem vedieť jak znižiť kladiva ..... dal som navrh nakup požehnani za kladiva ju ? Chapeme všetci ?

A tyhle požehnani sily zasob nasledne efektivne využiť pri stavani army ,keď sa arma rozmlati,nakrmi sa medved a jedou se zrychlovače,bolo by to najefektivnejšie zhodnotenie nadbytočnych kladiv a velka pomoc pre tych čo hraju s armou.
 
Naposledy upraveno:

Marian24

Znalec fóra
Hram to už dele na A a tam mam hodne Knihoven vic než 1,5 M ulomku .Pak sem to začal hrat za Elfy na W se zvedavosti jake to bude hrat za tuto rasu.Knihovny z veže zmizeli podarilo se mi tam nahrat 1 posledni set knihovny ,ulomky nemam prakticky žadne a už v nedeli musim hrat vež abych neake ulomky mnel.Když mi prijde v Akademke kouzlo na pridel zasob a zaroven s nim magicke vylepšeni jednotek je jasne když je malo ulomku že zvolim vylepšeni jednotek a na požehnani zasob už nedochazi.Jedine kde tyhle požehnani muže hrač nahrat su eventy .Je fajn že hram 2svety a v ruznych časovych delkach a rikam že novym hračum to vubec nezavidim.Na W svete uprimne Vam povim že nemam ani jedno požehnani a verim že nove prichozi co pujdou hodne s armou turnaj /vež budu v podobne situaci s ulomkamy i s požehnanima.
 

Hexik

Znalec fóra
mariane myslim ze jsem pochopila navrh spravne a kdyz ti tedy prijde ze jsem spatne odpovedela, tak to povazuju za zbytecnost a navrh se mi nelibi protoze si radeji snizim produkci a usetrim misto

co se tyka te vyroby je pravda ze v jednom meste uz jsem na zasobe ulomku kouzel kdy musim si rict co vyrobim a co ne ze nemuzu bezhlave vyrabet cokoli no lidi chteli mene ulomku tak je to tu mozna je nna case se s tim nejak srovnat
 

Radvanus

Znalec fóra
Jako nápad bych to určitě nezavrhoval. Mít další možnost využití přebytků by bylo fajn.
 
Nahoru