• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Eventove Budovy Elvenaru

Marian24

Znalec fóra
Ahoj,

Chcel som si vytisknuť informacie o každej Eventovej budove, ktora bola v Elvenari a na zaklade takto priehladnych dat , porovnať si ich vzájomne a zhodnotit , ktoré si v meste nechám a ktoré ne.Na ktore si šetriť KR a postupne vylepšovať a ktoré ne. O chvilku pojdem do aktualne poslednej kapitoly 19.
Bol som v šoku , že ani na wiki som nenašiel informacie o budovach zo staršich časov (napr.Ohnivy fenix ) pretože informacie kolko a čoho dava končili na wiki v kapitole 14.
Existuje neaka stranka , kde su všetky Eventovky priehladne rozpísané a nájdem v nich aktualne informacie, čo prinašaju mestu , po aktualne poslednu kapitolu 19?
Diky moc za info , ak o neakej takejto stránke viete.
 
Naposledy upraveno:

Marian24

Znalec fóra
Som tam nenašiel ohnivaka,zlaťaka,bouřneho fenixe,krčmu u šaška,atd , viem že to iDavis robi super ,len po uparvach tych stranok to tam nedokažem vyfiltrovať.Vo filtrovacom okne je napisane staršie eventy , ale nerozbaluju sa tam staršie eventy o ktorych pišem.
Pametam si tie stranky,keď ešte filtracia nebola a eventy šli za sebou .
 
Naposledy upraveno:

WinterPhoenix

Znalec fóra
V seznamu všech budov si musíš dát filtrovat v poli zavedené v udalosti VŠETKY. Následně se ti zobrazí všechny eventové budovy včetně těch starších. A jestli jsem to pochopil správně tak se seřadí v pořadí v jakém přišli. Navíc nově jde filtrovat i přímo konkrétní sety jako třeba karnevalovou sadu. A pokud by tam něco chybělo tak je možné že tam byl nějaký problém a @iDavis na tom pracuje.
 

Marian24

Znalec fóra
Dekuji jen to ma tu chybu jak sem psal , je uvedeno jenom do kapitoly 14 co budovy davaj (Ohnivak napr) schanim stranku s budovamy kde sou popsane co davaj do aktualne posledni kapitoly 19. Krčma u Šaška je tam popsana do 15 kapitoly zbytek kapitol chybi.
Čumnel sem a hned si dam do mesta , že třeba Boblinovka dava v poslednich kapitolach Unurium ! Nevšiml bych sem si toho kdyby sem se nekoukal a proto ma i zajima z tech starejch budov jak budou vypadat v aktualne poslednich dvou kapitolach a jakej přinos pro mesto budou mit, možna ma nektera z nich hoodne prekvapi a vylepšim ji za KR.Jenom to zistit no nekde....
 
Naposledy upraveno:

asviik

Pokročilý žák
1648585885566.png
 

Marian24

Znalec fóra
Diiiiiik , ako si to vyfiltroval ? Klikol si na staršie vlevo hore ? Mne sa tam po tychto krokoch objavi len Stonehenge
 

asviik

Pokročilý žák
výběr: všechny budovy a začnu psát do vyhledávání slovo a najde mi všechno, kde je text obsažen
1648586449059.png
 

Mescal

Znalec fóra
Jenom koukám, ohnivý fénix dává na 10. lelvelu mimo jiné 5 % portálové požehnání (na screenshotu je 0 a má být místo 1)
 
Nahoru