• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Báseň Bájný Elvenar

    Ať si venku jak chce mrzne, ať si vichr duje, já si sedím pěkně v teple, sen svůj mám, Elvenar tu je. Na chvíli se život mění, nastupuje fantazie, krásné mi je toto snění, v životě však nefunguje. Žiji si zde pěkně v klidu, nepoznám zde žádnou nudu, poddaní zde radost mají, Elvenar, město snů...
  2. Neaktuální Motivace spoluhráčů.

    Vážení hráči hry Elvenaru. Mám takový návrh na motivace spoluhráčů ve společenství jak u Lidí tak i u Elfů. Jelikož se musí několikrát zdlouhavě klikat než se dostanete ke spoluhráči a zde teprve je možné odkliknout motivování na Kulturu a nebo Peníze. Tohle by se dalo vyřešit podle mého, buď...
  3. Motivování spoluhráčů

    Vážení hráči hry Elvenaru. Mám takový návrh na motivace spoluhráčů ve společenství. Jelikož se musí několikrát zdlouhavě klikat než se dostanete ke spoluhráči a zde teprve je možné odkliknout motivování na Kulturu a nebo Peníze. Tohle by se dalo vyřešit podle mého, buď vytvořením spodní...
Nahoru