• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Motivování spoluhráčů

jigu jigu

Učedník
Vážení hráči hry Elvenaru. Mám takový návrh na motivace spoluhráčů ve společenství. Jelikož se musí několikrát zdlouhavě klikat než se dostanete ke spoluhráči a zde teprve je možné odkliknout motivování na Kulturu a nebo Peníze. Tohle by se dalo vyřešit podle mého, buď vytvořením spodní posouvací lišty kde by se zobrazovaly všichni spoluhráči ve společnosti za které hrají a zde by se jen kliklo na hráče pro vstup a následně odkliknout kulturu a nebo peníze. Druhá možnost by byla vytvoření rozklikávací lišty pod obrázkem hráče a zde by se opět zobrazily všichni spoluhráči a po kliknutí na obrázek spoluhráče by se dalo k němu vstoupit a hned motivovat kulturu a peníze. Pokud s tímto návrhem bude souhlasit většina hráčů za Lidi a Elfy, mohli by tvůrci hry akceptovat tento postup a vyjít hráčům vstříc s tímto vytvořením pro motivace. Děkuji za vaše názory a nebo nápady pro zjednodušení této pro mě zajímavé hry. Je to jedna z her kde se buduje, nevykrádá se zboží a proto ji rád hraji. Jigu Jigu.
 

Santerr

Veterán
V Hlavním nádvoří hned uprostřed je sekce Nápady a návrhy a mám dojem, že se tam dokonce i řešila motivace ve společenství ;)
 
Nahoru