• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Kaer Morhen

    Zdravím Vás lide Arendyllský :) , Naše společenství Kaer Morhen s dlouhou tradicí hledá nové spolubojovníky a kamarády na cestě světem Arendyll. Pomáháme si mezi sebou, celkem slušně zvládáme turnaje, aktivně se účastníme dobrodružství společenství a samozřejmě se podporujeme i skrze sousedskou...
  2. Dožínky Arigantar

    Jedna ze sad eventu :) . Podařilo se mi získat obě sady, ale ve městě mám místo jen na jednu sadu :) .
  3. Woodelvenstock Arigantar

    Letní festival v mém městě :)
  4. Přání Arigantar

    Už třetí rok jsme v Elvenaru, je na čase popřát i nadále mnoho zdaru :-) . Domy rostou, stromy houstnou, elfové i lidé tloustnou :-) . Občas se objeví nějaký ten svízel, avšak Elvenar je říší kouzel. A tak Ti přeji Elvenare, ať stále rosteš dokonale :-) . Tvůj Arigantar
  5. Fénix Arigantar

    Můj set :)
  6. Není chyba Chyba s nahráním obrázku na forum do soutěže

    Zdravím, rád bych se zúčastnil soutěže "O nejlepší budovy fénixe" , ale mám problém s nahráním obrázku na forum v příslušné sekci. Píše mit to: OBJEVILA SE NÁSLEDUJÍCÍ CHYBA Vyskytl se problém při nahrávání vašeho souboru. Arigantar.jpg ------------------------------------- No a to jsem...
  7. Problém se sadou Kultu Fénixe

    Ahoj, dneska se mi podařilo získat poslední budou do setu Kultu Fénixe, mám jak všechny 3 budovy z hlavních cen, tak i vyhrané budovy do setu ( Fénixův maják i Fénixův pavilon). Jakmile jsem postavil poslední budovu (Chrám fénixe), myslel jsem si, že mi to začne dávat ty bonusy za vytvoření celé...
Nahoru