• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Problém se sadou Kultu Fénixe

Arigantar

Pozorovatel
Ahoj, dneska se mi podařilo získat poslední budou do setu Kultu Fénixe, mám jak všechny 3 budovy z hlavních cen, tak i vyhrané budovy do setu ( Fénixův maják i Fénixův pavilon). Jakmile jsem postavil poslední budovu (Chrám fénixe), myslel jsem si, že mi to začne dávat ty bonusy za vytvoření celé sady hned, ale ani u jedné z těch pěti budou se mi nerozsvítily ty další možnosti (mince, zásoby atd.) Také když kliknu na jakoukoliv budovu z těch 5 ze sady Fénixe, ukáže mi to obrázek celé sady pěkně poskládaný dohromady. Takže mám tři teorie, proč mi to ještě nic nedalo.
Teorie č.1 Budova chrámu fénixe i ostatní budovy se všemi svými dalšími bonusy začne fungovat za 24 hodin jakmile obdržím první odměnu z Chrámu fénixe (60 drahokamů). Teorie č.2 Budovy musí být ve městě poskládány vedle sebe přesně tak, jak je to na obrázku (což já nemám). Teorie č.3 je to prostě nějaká jiná mě neznámá chyba.
Prosím o radu a pomoc,
děkuji :)
Arigantar
 

DeletedUser341

Guest
Teorie číslo 4 - Budovy spolu musí SOUSEDIT, ne jen "být propojeny cestou", jak to máš ve svém městě ty ;-)

Až splníš, přijde na řadu Teorie 1 :)
 

Arigantar

Pozorovatel
A musí ty budovy sousedit spolu přesně podle obrázku nebo stačí když se někde budou nějak dotýkat?
 

DeletedUser341

Guest
Jakkoli, ale podle toho, jak sousedí, se ti načítají bonusy (počet bonusů u každé budovy odpovídá počtu s ní sousedících "unikátních" budov ze setu)...
 

Arigantar

Pozorovatel
OMG :D tolik složitostí, takže si budu vlastně muset nějak jako vybrat co chci víc jestli to chápu dobře, ale i tak moc děkuji za cenné rady

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5428

Guest
No já jsem na tom stejně, jako Aringatar. Mojí nevýhidou je, že jsem starej pes a nápovědu nechápu. Já mám budovy propojené vedle sebe, ale ne všechny okolo chrámu fénixe. Mám chrám fénixe, vedle něj svatyni, vedle svatyně nádvoří uctívačů pavilon ,vedle pavilonu maják a načítá se mi jen část.... a jak to dát do kupy, abych měl maximum bonusu? Díky za radu.
20180424_214447.jpg
 

Přílohy

  • 20180424_214447.jpg
    20180424_214447.jpg
    945,6 KB · Zobrazení: 53

DeletedUser5428

Guest
No já jsem na tom stejně, jako Aringatar. Mojí nevýhidou je, že jsem starej pes a nápovědu nechápu. Já mám budovy propojené vedle sebe, ale ne všechny okolo chrámu fénixe. Mám chrám fénixe, vedle něj svatyni, vedle svatyně nádvoří uctívačů pavilon ,vedle pavilonu maják a načítá se mi jen část.... a jak to dát do kupy, abych měl maximum bonusu? Díky za radu.Zobrazit přílohu uživatele 2373
 

iDavis

Legenda
@Lord of Whiskey and Soda každá z tých piatich budov môže okrem svojich základných bonusov aktivovať ešte 4 dodatočné. Koľko sa z tých 4 dodatočných bonusov u ktorej budovy aktivuje závisí od toho, koľko ďalších rôznych budov z tohto setu sa s ňou spája. Toto spojenie vzniká len priamym dotykom dvoch konkrétnych budov, takže to že si ich pospájal vedľa seba ti nepomôže k dosiahnutiu tebou voliteľného maxima, napríklad Maják ktorý máš úplne vpravo je spojený s iba jednou budovou, tým Pavilónom, preto má aktivovaný iba jeden dodatočný bonus.
Polož si kurzor na jednotlivé bonusy a pozri sa, ktorá aké dodatočné budovy ponúka, rozmysli si ktoré chceš dosiahnuť a podľa toho sa rozhodni, ako budovy rozmiestniš.
 
Nahoru