• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kaer Morhen

Arigantar

Pozorovatel
Zdravím Vás lide Arendyllský :) ,
Naše společenství Kaer Morhen s dlouhou tradicí hledá nové spolubojovníky a kamarády na cestě světem Arendyll.
Pomáháme si mezi sebou, celkem slušně zvládáme turnaje, aktivně se účastníme dobrodružství společenství a
samozřejmě se podporujeme i skrze sousedskou výpomoc :) . V našem chatu společenství si občas sdělujeme i všelijaké
perličky ze života a snažíme si tu hru společně užít :) . Nejsme sice žádný top klan, ale vedeme si celkem slušně a užíváme
si to tu každým douškem. Ať už jsi začátečník, nebo zkušený hráč, rádi Tě mezi námi uvítáme. :)
Můžeš nás kontaktovat skrze toto forum, anebo ve hře na jména Arigantar nebo Zadrak .
Těšíme se na tebe :) --> Vítej v Kaer Morhen, vítej mezi zaklínači.
 

DeletedUser5729

Guest
Ahoj mel bych zajem.Spolecenstvi ve kterem momentalne jsem je sice zebrickove super,ale nekomunikativni.Mam v Arendyllu zatim ale jen 17k bodu.Hraju jen pres appku,ale visim na tom cely den.Mejte se.Tomas herni nick-Klimoriz
 

Arigantar

Pozorovatel
Ahoj Klimorizi, rádi tě určitě uvítáme mezi sebe :) , poslal jsem ti také zprávu ve hře, ale mám pocit, že přečíst to půjde jenom, když si zapneš Elvenar na počítači, v mobilu soukromé zprávy tuším číst nejdou. Každopádně, jakmile budeš bez společenství, budu ti moct poslat pozvánku. Arigantar
 

DeletedUser6626

Guest
Ahojky Arigantal,jsem, začátečnice a tak hru zatím vstřebávám,ale zaujala mě tvoje nabídka protože si taky hodlám hru užívat:pokud budeš chtít o mě vědět víc tak se ozvi.
 
Nahoru