• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Trumpetka

    Obchodování - úprava parametrů Obchodníka pro T1, 2, 3

    U Obchodníka většina z nás směňuje přebytky mincí a zásob, ale neznám nikoho, kdo by využíval třetí možnost - směnu surky zvýšené výroby za stejný typ. Řešením by se mohlo zdát vylevlit div Kvetoucí obchodní cech na min. 30, což srovná nabídku pro první kliknutí na 1:1, ale následně se cena...
  2. Trumpetka

    Přátelská výpomoc - PC vs. mobilní verze

    Ahoj, rád bych se zeptal, zda mi něco uniká nebo je fakt PC verze pozadu za tou mobilní. Hraju přes PC a když chci na mapě dát výpomoc, musím načíst sousedovo vísku. Do větších měst proto kvůli času při načítání ani nelezu. Dělám něco špatně? Klučina hraje přes mobil a dnes mi ukázal, že tam jen...
  3. Trumpetka

    Sada měsíční knihovny - změna parametrů

    [Shrnutí] – Záměrem je využití sady pro hraní Věže a taktéž odstranění stávající nerovnováhy v surovinách pro svitkaře [Podrobnosti] - Ostatní budovy získatelné z Věže mají jen dočasný charakter - Zbrojíř, Džin, tak proč ne i budovy Sady? Možná by stačil i jen efekt dočasného trvání (30 dní - a...
  4. Trumpetka

    Zpráva

    Ahoj, po dohrání provincií na šest hvězd se mi u každé objeví šedivé pole Otevřít, a když na něj najedu myší, tak to hodí hlášku "Zpráva úspěšně odeslána". :cool: .. rozhodím lehátko, nasadím brýle a čekám na odezvu z jiného světa či zda to pole Otevřít ještě zezelená.. Nebylo v těch místech...
  5. Trumpetka

    Tabulka vybojovaných provincií v turnaji

    Shrnutí - Přidat do tabulky sloupec Počet vybojovaných provincií, resp. obecně podchytit tento údaj (nemuselo by se vůbec jednat o tabulku žebříčku turnaje) Podrobnosti - získat zdroj (tabulku) pro pozdější použití / rozvinutí systému odměn sloupec - Vybojované provincie Důvody - základ pro...
Nahoru