• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. karhol

    Stavba za diamanty

    Ahoj, zajímalo by mně, jak se dopočítává počet diamantů k dostavbě budovy, když je nedostatek surovin - v mém případě mana. K vylepšení časového skoku mi chybí cca. 360K many a dostavba stojí 2039dia. K vylepšení termálů mi chybí cca. 650K many a dostavba stojí jen 642dia. Nechci dia používat a...
  2. karhol

    Manufaktury T4 a vyšší

    Ahoj, před nedávnem jsem postoupil k elementálům a přibyla mi nová výroba - živoucí zboží. Samozřejmě jsem podcenil přípravu a nyní musím postavit prkennou manufakturu od nuly, abych mohl vyrábět pryskyřici, na kterou mám nově bonus. Jak jsem zjistil, tak s každou další rasou bude nutnost stavět...
  3. karhol

    Město Snížení levelu u budovy

    Ahoj, mně by se ve hře líbila možnost demolice budovy o jednu úroveň. Umožnilo by to plnění eventových úkolů (vylepši budovu na lvl X a výše), které se opakují v každém eventu i hráčům, kteří mají budovy na svém aktuálním maximu a nemohou dále upgradovat. Klidně by tuto demolici mohl provádět...
Nahoru