• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Stavba za diamanty

karhol

Znalec fóra
Ahoj,
zajímalo by mně, jak se dopočítává počet diamantů k dostavbě budovy, když je nedostatek surovin - v mém případě mana.
K vylepšení časového skoku mi chybí cca. 360K many a dostavba stojí 2039dia.
K vylepšení termálů mi chybí cca. 650K many a dostavba stojí jen 642dia.
Nechci dia používat a na manu si počkám, jen mně zajímá proč je u časového skoku mana tak drahá - viz. obrázek..
Vylepšení.jpg
 

Hexik

Znalec fóra
ahoj to vypada velmi zajimave jedine co me napada ze v tom termalu je vice potrebnych surovin jeste mince a nastroje trebas to pocita nejaky podil z celku vsech nakladu.
ale velmi zajimava otazka, ale kdo by si na manu nepockal
 
já myslím, že je to podíl ze všech potřebných surovin... v prvním případě máš dodanou jen 1/11 surovin, zatímco v tom druhém máš už 33/34. Samozřejmě je k tomu ještě nějak třeba dopočítat VBčka, která nevidím
 

karhol

Znalec fóra
VB jsou doplněný všechny, je to opravdu jen o maně. Taky mně napadlo, že to bude podíl, ale nemělo by to tak být.
Diamanty jsou vzácná měna (v minulé době pouze za reálné peníze) a v obou případech kupuju stejné množství totožné suroviny, tak proč platit víc??? Nějaký poměr chybějících surovin by měl být irelevantní.
Když bych chtěl dokoupit VB tak mají také pevnou cenu 25dia/1VB a to ať dokupuju 1VB (0,1%) nebo 1000VB (100%).
 

Prealiena

Velmistr písma
Já myslela, že se u divů počítá velikost (počet polí), alespoň mám pocit, že u počtu VB na zvýšení úrovně to tak je.
 

karhol

Znalec fóra
To jsem nevěděl, že počet VB na zvýšení úrovně je úměrný velikosti divu. Ale v tomto případě velikost nemá vliv, časový skok je menší než termály a přesto je v něm mana dražší.
 
Nahoru