• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Matesov

    Město Viditelnější dělnická chatrč

    [Shrnutí] – lepší viditelnost - zviditelnění dělnické chatrče pro motivace [Podrobnosti] - Bylo by žádoucí zviditelnit dělnickou chatrč pro motivace a to ideálně viditelnou vlajkou - stožárem s vlajkou (výrazné barvy), třeba se symbolem krumpáče, lopaty nebo jejich kombinací nebo podobným...
  2. Matesov

    Není chyba zakrytí vstupu v turnaji

    Dobrý den, mám speciální problém: je-li aktivní/aktivováno inspirující rozjímání, je v provinciích mramorového turnaje překryt/skoro zakryt ten horní vstup do bojového sektoru úložištěm věrnostních bodů (viz příloha/obrázek) pořád jsem nechápal, proč mě turnaj nepustí dále, že nejsou dobojovány...
  3. Matesov

    Duplikát přemístění/přesunutí budovy za budovu

    Zdravím, bylo by super, kdy se dalo pomocí kurzoru přesunout ve městě přemisťovat/přesouvat budovu za budovu prostě mít možnost při přestavbě města jen přesunou budova za jinou budovu a ne muset některé budovy smazat, abych si udělal místo a pak teprve mohl přemístit konkrétní budovu na...
  4. Matesov

    území/terén při boji

    Zdravím, nevím, jestli to píši do správné sekce, ale: velmi často se stává, když jdu bojovat a mám jasnou převahu, jak v síle jednotek, tak jejich počtu , že systém postaví takový terén, že mě tak zablokuje a já boj prohraji nebo mám neusmyslené ztráty = nemohu vůbec postupovat do předu, protože...
  5. Matesov

    Duplikát zobrazování jednotek

    při načtení boje se místo bojových jednotek zobrazují žlutá pole (jednotka není vidět) a pokud se pokračuje v boji, vyskočí hlášení - je nám líto, vyskytla se chyba, znovu načíst ?
Nahoru