• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Nelze spustit apku pod Androidem 13

    Fajn, snad si s tím pospíší!
  2. Nelze spustit apku pod Androidem 13

    *** Verze aplikace: 1.174 Operační systém: Android 13 Herní svět: Winyandor Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 5 Detailní popis chyby: Při spouštění a načítání procent, od 4% se objeví okno Version outdated, stáhněte novou verzi z PlayStore, a tam nic, jen Odinstalovat/Spustit. Aktualizace...
  3. Omezení rozšíření z průzkumu

    njn.... jsem v poslední kapitole, čekají mne už jen dvě pole, provincie "Dosažen limit".... a kolem města mám stále cca. 40 volných míst k rozšiřování. To se s rychlostí přidávání kapitol pěkně načekám.
  4. Omezení rozšíření z průzkumu

    Zdravím, proč je zavedeno omezení rozšíření z provincie (Dosažen limit), prosím? Jsem v poslední kapitole, zbývají mi už jen dvě rozšíření z výzkumu, přitom je kolem města volných polí mnohem více (cca. 41 polí k dispozici). Znamená to, že další bych měl jen dokupovat za diamanty/peníze...
  5. Diskuze Věž věčnosti

    Ahoj, musím úplně obrátit - na věž už nedám dopustit, je to super doplněk hry! Přesně jak jsi napsal, nespěchat, vyhrát si s tím, je to obrovský přínos. Pohodový večer :) Příspěvky sloučeny. Embla
  6. Diskuze Věž věčnosti

    Naprosto souhlasím, ačkoli jsem už v posledním levelu, zásob i vojska mám dostatek, nebudu dotovat něco, kde nelze vysledovat zákonitosti vyjednávání... Na věž jsem se vážně těšil, ale teď ji beru jen jako ozdobu, škoda ;-( To taky raději pošetřím na turnaje a podpořím společenství.
  7. Kouzla Kouzla

    Ahoj všem, přidávám se k návrhu: 2. Uložení budovy události zpět do inventáře - občas tyto budovy překážejí ale je škoda je mazat. Pouvažujte nad možností mít v inventáři jedno/dvě místa (možno nějak rozšiřovat zásluhově) vyhrazené pro uložení aktuálně vystavěných budov, které je škoda mazat...
  8. Diskuze Verze 1.56

    Zdravím, jak je možné, že se spuštěním nového dobrodružství společenství nemám jedinou relikvii z minulé hry, která skončila cca. před měsícem? Měl jsem nějaké náhrdelníky a další, teď je v seznamu pusto a prázdno...
Nahoru