• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Věž věčnosti

díky za očité svědectví. Dílnu bych chtěl hned! Místo toho ale šestá knihovna... prodloužím vláček :D ale potřeboval bych ještě alespoň jednu bránu
 

Deleted User - 513035

Guest
...ja na svoju prvu knihovnu stale cakam :), no padla mi magicka opytna a hlavne DIA padaju. No ale ak by sa knihovna podarila, tak by to bol iba dalsi set v inventari, takze ma to nijak netrapi. Kedysi som planoval, ze ju postavim, no prehodnotil som plany a zatial bude cakat...

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Angedev

Velmistr písma
Tak mně ještě nepadla ani knihovna, ani kouzelná obytka/dílna, ani džin :D Snažím se hrát každý týden aspoň 1 patro, pokud to jde, někdy 1,5 (od spuštění jsem vynechala max 1 nebo 2x), ale Tajemné truhly mě nemají rády a téměř nepadají. Teď se budu snažit o 2 patra, pokud nebude nutné vyjednávat (chybí živoucí kvůli Elvenarům), potřebuji teleporty, abych se s novou rasou vešla d města :rolleyes:
 

nataly111

Velmistr písma
Tak já kouzelnou získala až na konci 2 patra. Ale nechtěla sem jí, jedu věž jen pro ty teleporty. Právě proto, abych mohla některé budovy jen přesunout do ukrytu a když jich teď nabízejí dvojnásobek, tak proč toho nevyužít. ;)
 

DeletedUser4336

Guest
Obytnou dílnu? Tu bych bral taky, dva v jednom :). Hlavně mi taky nějakou kouzelku nechte, třeba na příště.
 

DeletedUser6138

Guest
Mne v prvním patře padly z tajemných truhel:5h zesilovač,50%portal bonus,3x 1h speed+boss kouzelní obytka :D. .V pulce 1patra se zjevili 2tajemny truhly,před bosem dalsi truhla:D dnes to bylo bohatý na tajemný truhlicky :D cca 14 s5 nepadla v prvním patře ani jedna
 

luterina

Veterán
@CrazyWolf Cz takový nebo velmi podobný - jsem si nezapisovala - mód jsem také měla v jednom městě :rolleyes::) ..doufám že se mi objeví i v těch dalších :D ale brala bych spíš kouzelnou dílnu, i když z obytky z prvního patra mám taky radost :) dál Věž poslední dobou nehraji, event byl brutální na turnaje a tenhle svitkový snad než býval ještě víc, pevně věřím že se to zlepší, více krmení pro zvířátka a bylo by i na další ve Věži patra...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4336

Guest
Tentokrát jsem to fakt nevychytal, turnaj požral jednotky, vylepšěení města surky, a věž se mi zavřela před nosem, získáno pár urychlovačů, ale jinak nic moc.
 

Ludi

Veterán
@Arweene - nejlepší odměny padají v 1 a 2. patře. Třetí patro mi dalo něco dobrého jen málo kdy. I Džin mi padl v tajemné truhle 1. patra. Samozřejmě to je hodně věc štěstí a každý to máme trochu jinak. Poslední dobou jsem 3. patro hrála dost často a nic moc.
 

DeletedUser4336

Guest
Tak o patře to není, truhličky padají náhodně, pouze na vyšších úrovních je možná o něco větší pravděpodobnost. Třetí patro hlavně do půlky celkem bídné odměny v truhlách mi přijde, a už jsou přitom dost velké ztráty na všechno.
 

Ludi

Veterán
Je to hodně o štěstí. Já toho moc nevyhrávám, ale když něco lepšího, tak spíš v tajemných truhlách 1. a 2. patra. Kdykoli jdu do třetího, tak to nestojí za nic. A poslední dobou jsem ho hrála celkem často. Teď už ne, protože v Elvenarech to je o něco složitější, hlavně s živoucím zbožím, takže dávám trochu pauzu.
 

svik

Pokročilý žák
Ahoj Sviku, můj názor se během měsíce co věž běží velmi a to že velmi zpozitivnil!! :) ...a nevím zda-li se postupně trochu nezměnili parametry nebo nás duchové tolika ,,nesmaží,, při hádání surovin, ale projíždím ji nyní pravidelně celou...bojuji opravdu pouze se 100% jistotou výhry a minimálních ztrát a při nakrmení ptactva v rámci turnaje. Zbytek se snažím vyjednat, nespěchám jedu dle harmonogramu věže, takže ztráty urychlovačů minimální, doplnkové vyjednávání ano dokupuji za diamanty, ale ty se obvykle v nějaké odměně zpravidla vrátí zpět...sumasumárum surovin mám dost a vyváženě je používám mezi turnaj a věž. Nakonec tedy zisky z věže převažují nad případnými ztrátami. Je nutné vidět, že tu věž již bude napořád nebo aspon na nějaký delší čas určitě a pokud to půjde a i kdyby zisk z věžě byla pouze jedna budova za týden, tak za rok je to 53 budov!! a z toho se dá již poskládat velmi zajímavý set, nehledě na další dílčí odměny úlomky, činidla, urychlovače,% bonus portály, požehnání. To vše vyváží mé ztráty surovin ve věži, sklady netrpí, jak píši jedu zatím vyváženě mezi turnajem a věží a daří se mi to - ano především díky ,,kvalitě,, mého města, připouštím že ne každý a v každé kapitole si může věž takto vyváženě projíždět celou,ale alespon část z ní ano.....přeji všem at´se jim to brzy podaří optimalizovat a přeji i zisky z truhel, protože budovy i další kvalitní odměny padají už i v prvním patře Věže věčnosti :) hezkou zábavu

Ahoj, musím úplně obrátit - na věž už nedám dopustit, je to super doplněk hry! Přesně jak jsi napsal, nespěchat, vyhrát si s tím, je to obrovský přínos.
Pohodový večer :)

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Nahoru