• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Omezení rozšíření z průzkumu

svik

Pokročilý žák
Zdravím,

proč je zavedeno omezení rozšíření z provincie (Dosažen limit), prosím? Jsem v poslední kapitole, zbývají mi už jen dvě rozšíření z výzkumu, přitom je kolem města volných polí mnohem více (cca. 41 polí k dispozici). Znamená to, že další bych měl jen dokupovat za diamanty/peníze?

Děkuji za odpověď, M.
 

Lovec Krys

Legenda
Na další si musíš počkat do další kapitoly.
Ber to z té lepší stránky. Hráči, kteří se dostali na konec výzkumu a limit rozšíření z provincií už před nějakou dobou jedou už třeba 3-4 kapitoly jen na rozšířeních z výzkumu (a za dia).
Teď už jsme naštěstí na limitu (počet provincií nutných k otevření další kapitoly se přiblížil limitu provincií, za která lze získat rozšíření), takže teď je dle mě budou přidávat pravidelně spolu s novou kapitolou (jiná otázka je kolik).
Odpověď na otázku zní: Protože to tak tvůrci chtějí.
 

svik

Pokročilý žák
njn.... jsem v poslední kapitole, čekají mne už jen dvě pole, provincie "Dosažen limit".... a kolem města mám stále cca. 40 volných míst k rozšiřování.
To se s rychlostí přidávání kapitol pěkně načekám.
 

Fjorgyn

Znalec fóra
@svik - normálně Ti závidím, že dosáhneš limit, až v poslední kapitole. Někteří jsme na limitu už od půlčíků :D
@Lovec Krys - to bych úplně tak netvrdil, že se přibližujeme k limitu potřebných k otevření kapitoly. Tímto tempem vydržím tak dvě - tři kapitoly :D
 

Lovec Krys

Legenda
Na otevření zatím poslední kapitoly potřebuješ 400 provincií (předchozí 360).
Limit je aktuálně na 475 provinciích (poslední přidaná je dle wiki ze 457 >475, tzn. 18 provincií).

Z výše uvedného mohu odhadnout, že pro další kapitolu bude platit:
Potřeba minimálně 440 provincií.
Pokud by došlo ke zvednutí potřebných provincií o 50 namísto dosavadních 40, pak 450 (ale to je spekulace a spíše přání).

Dle mého odhadu bude přidáno další rozšíření s počtem provincií minimálně o 18 vyšším, tzn. 493 nebo více. (při 480 pro otevření další kapitoly).

V přespříští kapitole pak dle mého odhadu bude přidáno rozšíření z provincií více než 1, záleží o kolik bude růst minimální požadavek na provincie pro otevření kapitoly (jestli stále 40 nebo více) a o kolik bude růst počet provincií na další rozšíření (jestli oněch 18 nebo méně či více).
 

Fjorgyn

Znalec fóra
V tomto máš pravdu, špatně jsem pochopil Tvoji myšlenku. Díky tomu, že mám přes 560 provincií, tak moc neřeším co vývojáři přidávají, protože jsem prostě mimo jejich plán.
 

DeletedUser160

Guest
taky jsem se dostal u rozšíření z provincie, na dokončené - 477 a dosáhl jsem limit! Jak mám dále rozšiřovat město, když mi zbývá víc, než padesát provincii a při ceně 2600 dia je to nemyslitelné....co jako s tím?
 

iDavis

Legenda
@jonathan nie všetky zo zobrazených rozšírení okolo mesta sú momentálne dostupné. Iste, niektoré sú za diamanty, ale niektoré sa sprístupnia až po pridaní nového obsahu do hry (zrejme po pridaní nových kapitol).
 
Nahoru