• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Surovinový spolek

    Chybí nám hráči,nikoho kdo začíná ale brát nebudeme, protože nenahraje body v turnaji, který je povinný a to 2000bodů.Nejlepší je hráč, který ví,o čem hra je a hraje delší dobu.Ideál je minimálně nad 500000bodů v žebříčku.. Výměna bodů do divů ve společenství fungují na 1000%.Věž je...
  2. Surovinový spolek

    Kdo má chuť hrát, ať se ozve.Začínajícï hráče nebereme. Výměny,turnaje a vypomoci fungují na 100%.
  3. Obchodnici z Unuri-hlavní úkoly

    Zdravím,kde prosím najdu seznam všech úkolů"Obchodníků",než všechny lodě prodám?Jsem u úkolu,kdy mám nasbírat 80000perel....
  4. Surovinový spolek

    Ahoj,do Surovinového spolku hledáme posilu,nejlépe s bonusem na hedvábí.
  5. Nesmyslný trh

    Ahoj, nechápu proč ještě nikdo nezarazil ty neadekvátní nabídky na trhu. Poměr nabidka a zboží které potřebuji, hlavne u zivouciho zboží je šílená.
  6. surovinový spolek

    Ahoj. Potřebujeme hráče do Surovinoveho spolku. Dle starých turnajů děláme 10beden. Motivace jsou aktivní a chat funguje. Dobrodružství se učastnime. Potřebujeme nejlépe 2 hráče s bunusem na hedvábí. Kdo má chuť se k nám přidat, ať kontaktuje buď mě, nebo odpovědné osoby ve spolku. Děkuji a...
  7. Diskuze Podzimní zvířetník

    Tento event se opravdu nepovedl.Pořád dokola opary a vyřeš 5střetů nebo 25turnajových...Opravdu to nešlo jinak?Střety mám dnes už po třetí,mezi tím byla armáda,což bylo v poho,ale provincii dělám skoro 5dní,takže nemožné event dodělat. Odstraněna citace. Embla
  8. Diskuze Věž věčnosti

    Věž mě velmi zklamala,žrout obrovského množství armády...odměny žádná sláva...za mě špatná volba.
  9. Rozšíření města

    Mám 464 provincií dobitých,,za peníze další 2rozšíření ale nezvětším o nic,protože jsem na maximu,bohužel....
  10. Diskuze Elementálové

    Semínka jsou velký,ale velký problém a hlavně to místo...... // Sloučení příspěvků, Dellingr
  11. Diskuze Elementálové

    Asi určitě ano:) Luci asi určitě:)
  12. Diskuze Elementálové

    Já už prostě nezvětším,už to nejde,kupovala jsem i za dia zvětšení a ted už neudělám nic.
  13. Diskuze Elementálové

    přesně,já mám v zásobě 6zvětšení z provoncií a není je kam dát.....
  14. Diskuze Verze 1.32

    Zdravím,od poslední aktualizace je to hrozné,pořád to hlásí chybu serveru a několikrát načítám hru. Hra nejede,načítám po patnácté .... //Sloučen doublepost, Iddun
  15. Duplikát Hra v telefonu a tabletu

    Chci se zeptat,jestli někdy v blízké době,bude možné hrát tuto hru na telefonu.
Nahoru