• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Rozšíření města

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2241
  • Vytvořeno

DeletedUser2241

Guest
Opravdu, když dobiju 457 provincií, již dále nemohu rozšiřovat město jinak než výzkumem, nebo za reálné peníze?
 

DeletedUser2241

Guest
Dík za odověď.

A mohl by mi někdo zodpovědný napsat nějaký rozumný důvod, proč to tak je. Protože pokud je jediným důvodem je to, že chcete, abych do vás investoval další peníze, tak to vám nevyšlo. Jediné, čeho jste dosáhli, že jste mne naštvali a zvažuji, že tuhle hru hrát přestanu a přejdu jinam... Někam, kde se k hráčům chovají jinak než k dojné krávě...

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Ahoj
@Amon Amarth, jak víme, tak v Elvenaru pracujeme s omezeným prostorem (což je jeden z hlavních pilířů), který je rozdělen na díly zvané rozšíření. Tato rozšíření lze standardně získat 3 způsoby:
  1. Z výzkumu - v současné době lze získat 43 rozšíření z výzkumu
  2. Za provincie - zde lze získat 60 rozšíření za 457 provincií
  3. Za diamanty - i u této možnosti je omezení, co se počtu získatelných rozšíření týče, tj. max. 29 těchto typů rozšíření.
Jak už jsem psal na začátku, prostor je omezen a další rozšíření by nebyla kam dávat. Nikdo tedy nikam nikoho netlačí. Ostatně, počet získatelných rozšíření z provincií byl dán dávno dopředu a tato informace je veřejně dostupná na naši Wiki.

Jestli se jedná o konečný stav, nevíme. Nicméně Elvenar se stále vyvíjí, třeba tvůrci přijdou s něčím, čím prostor rozšíří. ;)
 

DeletedUser2241

Guest
Ahoj, díky za odpověď.
Ale s tvým vysvětlením nesouhlasím, já mám ještě 16 volných rozšíření, ke kterým bych se mohl vybojováním dalších měst dostat. Trvalo by mi to odhadem tak dva roky, ale měl bych cíl jiný než bourat a bourat. To že bych nemohl dávat rozšíření z výzkumu bych pochopil, ale že se můžu rozšířit jen za nehorázný peníze mi vadí...

Jsme tedy dojné krávy, racionální argument, proč nemůžu vybojovat další rozšíření neexistuje.

Díky ti ale za vysvětlení, nemáš lehkou práci, obhajovat nehoráznost není lehké...

Amon


//odstraněna zbytečná citace - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2995

Guest
Svatá pravda , i já mám všechny rozšíření vybrané a ještě mám 22 polí zavřených.
 

DeletedUser5485

Guest
Právě jsem narazil asi na podobný problém. První rozšíření herní plochy za diamanty mě stojí 450 diamantů. Tak jsem si říkal ok, 3x 450 mě pomůže, vývojařům daruji něco za hru, která mě vcelku baví a prásk - další rozšíření za 750 diamantů. Tak nějak jsem tušil, že to bude bouda, takže jsem si koupil druhý nejmenší balík, co bylo v mé úvaze jako dostačující gesto co se týká platby, ale zároveň dostačující i pro mě, kdyby to byla bouda, jak jsem očekával. Za koupené diamanty bych očekával naopak stálou cenu, se kterou lze počítat i do budoucna. Tzn. pokud bych někdy ještě uvažoval do budoucna o dalším nákupu, tak tímto tahem od vývojařů mě to spolehlivě odradilo :D až budu s diamantama na nule, další už kupovat nebudu a dopadne to jako i s jinýma hrama, kde jsem přesně díky takovýmu přístupu skončil s účastí kompletně.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zdravím Doctor Proctor,
proč hned tak silná slova o nějaké boudě, když jsou ceny rozšíření města za diamanty známé dávno dopředu? Tuto informaci lze jednoduše dohledat na naši Wiki.
 

DeletedUser5485

Guest
Občas se na něco málo podívám, ale opravdu málo kdy. Wiki je obsáhlé, že bych si na to musel vzít dovolenou a spousta lidi tyhle věcí vůbec nečte, včetně mě. Je to odpočinková hra a tu se chtěji lidi včetně mě učit za běhu a ne to studovat jak vysokoškolský semestr. Vědět vše předem, nemusím to pak už hrát. Takhle se třeba podívám na nějaký gameplay na Youtube a danou hru pak už ani nepotřebuji hrát. Prostě mě to stačilo a nezajímalo mě to natolik, abych si to zahrál celé sám znovu. A v tomto taky nejsem sám. Taktéž vidím, jak si někdo třeba koupí Battlefield a první co si řekne "ok, tak teď si vezmu čas a půjdu studovat manuál o víkendu a pak si teprve zahraju". To vývojaři moc dobře ví a Vy taky, takže se nemusíme tvářit nevinně :) Ještě bych pochopil, kdyby to zdražení třeba po nějakém čase opět kleslo, jako to je např. u věcí od obchodníka.
A nebojte se, kdybych chtěl použít silná slova, tak ten text nebude vůbec tak úhledný, ale nevím, proč bych něco takového měl vůbec dělat. Nemám k tomu důvod, nikoho dalšího by to stejně nezajímalo a ke konci by to akorát nějaký moderátor jen smazal. Pouze jsem vyjádřil svůj názor.
 

DeletedUser3281

Guest
Počkat, to mi chcete říct, že i když bude na mapě volné místo, které za normálních okolností lze koupit za diamanty, tak pokud se dostanu na nějaké "maximum" průzkumu, tak už nebudu moci položit tyhle volné místa jen proto, že ty zbylé jsou rezervované, pro ty, kteří rádi platí?
 

DeletedUser2995

Guest

přesně tak , z mapy je 60 rozšíření a je třeba 457 provincii a pak za diamanty , já jsem na konci už dávno a nic nekupuju jen co získám ve hře , hodně ni dávají studny přání.

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lovec Krys

Legenda
Bohužel, když se podíváte na požadavky do další kapitoly, tak už od trpaslíků roste počet povinných provincií po 30. Elementálové jsou na 280, nová rasa bude na 310. Takže teoreticky je možné, že další rozšíření z provincií budou vývojáři řešit až když se bude limit na rasu blížit současnému limitu rozšíření z provincií.
Další možností je, že větší plocha by byla problém z hlediska výkonu (ať už pro mobilní zařízení nebo obě platformy).
Myslím, že i kdyby sebevíc chtěli, tak český tým Elvenaru vám tuhle informaci nesdělí - pochybuji, že zrovna tohle s někým vývojáři sdílí.

Podobný problém (i když zároveň trošku jiný) mají hráči, kteří hrají dostatečně dlouho a mají vykoupeny rozšíření za diamanty z doby, kdy nebyly tak nehorázně drahé - ti mají již i několik rozšíření v inventáři a nemají je kam umístit)

Taky na ten limit narazím (335 z 250 povinných do půlčíků, ke kterým se prozkoumám během 1-2 týdnů) a pak mi zbude jen optimalizace a doufat, že k rozšíření a zvýšení limitu dojde dříve než jak jsem na začátku příspěvku popsal.
 
Nahoru