• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Boldrick809

    Diskuze Podzimní událost 2018

    sakra uz si nepamatuju co je nejvhodnejsi na co nejvyssi vyteznost pri dnech co je double - jestli je po 50 nebo po 140 clovek planuje od kazde svatyne 1-2 a pak co nejvice bodu - takze si clovek rika co bude nejvyhodnejsi taktika
  2. Boldrick809

    Diskuze Podzimní událost 2018

    sakra tak tenhle event je dilema co brat - konecne nejake event kde je slusne set, ale nemam tuseni jestli na nej dosahnu kdyz potrebuju brat 2x tu hodnotu denni nebo jit po vyzkumnych bodech a doufam ze ty nejsou casove omezeny podobne jako studanka a tam se nemusim ohlizet na to jestli teho...
  3. Boldrick809

    Diskuze Vyvážení vybraných (starých) budov z událostí

    tak jo obytna budova je - ma nekdo uz i fenixe ?
  4. Boldrick809

    Diskuze Zimní událost 2017: Tři ledovcoví obři

    Jen pro ujasneni - predpokladam ze setove budovy funguji stejne jako u sesterske hry FoE takze jednu budovu muzete mit vickrat to neni problem - ale pokud chcete aby bonus fungoval tak se pocita kolik mate rozdilnych setovych budouv sousedicich s tou kterou chcete mit odmeny takze pokud kolem...
  5. Boldrick809

    Diskuze Zimní událost 2017: Tři ledovcoví obři

    jako vzdy neco ma smysl a neco nema - osobne z tech provazanych budov se me zamlouvaji jen 2 a jednu proste ziskam urcite kazdopadne jsem zvedave jestli bude zase zimni zahrada prepychu - ale jelikoz jsou zverejneny jako nejlepsi odmeny ty zamrzle lode o stejne velikosti tak nevim nevim...
  6. Boldrick809

    Diskuze Podzimní událost

    muze sem nekdo hodit odkaz na denni odmeny, je jedno ze to tam bude v jinem jazyce - peci jen jak je iDavis skvele tak chapu ze nema cas to updatovat obcas
  7. Boldrick809

    Diskuze Dobrodružství společenství

    no sotva to zacalo a uz je to zase pryc, jsem zvedave jestli me zustanou odznaky co jsem stihl ziskat z predpripravenych dilen
  8. Boldrick809

    Maximalni bonus vs Horske sidlo

    Dosahl jsem max bonusu 700% na relikvii, ale jeste stale nemam postaveno horske sidlo - ma nejaky vliv na bonus kdybych si chtel jeste zvednout produkci diky horskemu sidlu a nebo se me jiz nezvysi ten bonus 700% a v podstate me bude ten div jen na obyvatele ?
  9. Boldrick809

    Diskuze Král zimy a sněhová záplava

    Tak vedlejsi ukoly jsem mel 23.12. takze akorat jsem stihl snezne okouzlujici stromy a mam jich 16 a j temu jednu hvezdu z noveho roku jen je me lito ze jsem skoncil na 555 globech ... holt bez prachu na nejvyssi to proste neslo Ale jinak to bol super event
  10. Boldrick809

    Diskuze Král zimy a sněhová záplava

    hmm takze zitra posbirat tu zimni hvezdu a pak doufat ze dojde 8.1. to igloo a testnout to za zbyle vlocky
  11. Boldrick809

    Diskuze Král zimy a sněhová záplava

    hmm nema nekdo poneti jestli se ty odmeny z 23-25 budou jeste opakovat ? to cloveka nastve ze je to takhle a pak uz nic zajimaveho asi nebude
  12. Boldrick809

    Diskuze Král zimy a sněhová záplava

    je nekde info ktere velke odmeny jeste neboli ? cca jak to pujde za sebou at clovek vi jak moc ma spechat s ziskavanim vlocek ? - preci jen sice jsu v 75% ale ted to bude cim dal narocnejsi a pomalu dochazeji surky. PS - zda se me ze pokud clovek nema nasetrene uz obevene provincie aniz by je...
  13. Boldrick809

    Diskuze Král zimy a sněhová záplava

    ja nechapu proc nekdo chce mit strom i s lidma - to bych to vymenil za efektivnejsi budovy mnehem driv nez ty cilene jen s kulturou - vsak za 2 doby se clovek posune tak ze uz ten strom bude davat mene nez jakakoliv seriova budova co neni bonusova v podstate jedinou vyhodu v tom vidim ze to...
  14. Boldrick809

    Diskuze Král zimy a sněhová záplava

    No jelikoz diky temu seznamu co jsem nasel pred par dnama jsem se dostal uz do polovicky ukolu tak to jde. Jinak predpokladam ze US servery jsou nejdal a Beta tam urcite bezi nejakou dobu napred jinak ja osobne chchu bud 3x3 a nebo 3x4 budovy na kulturu jelikoz stejne predpokladam ze je za 2-3...
Nahoru